Apie sprendimą

Nemokamai 30 dienų

„ERPLY Books“ apskaitos programinė įranga interneto banke

 • „ERPLY Books“ – tai elektroninės apskaitos sistema integruota į interneto banką verslui.
 • Su „ERPLY Books“ Jūsų bankinės operacijos gali būti automatiškai perduodamos į apskaitos įrankį – nebereikia importuoti ar eksportuoti sąskaitos išrašų.
 • Iš anksto parengtus mokėjimus atliksite vienu paspaudimu.
 • Naudotojo teises galite suteikti savo finansininkui (buhalteriui) ar kitiems bendrovės darbuotojams. Jeigu neturite buhalterio, galite rinktis iš mūsų partnerių UAB „Finvista“ ir UAB "Finansų analizės ir valdymo sprendimai".

Dėmesio! Išbandykite „ERPLY Books“ dabar ir nemokamai naudokitės 30 dienų.

Užsisakyti „ERPLY Books“

„ERPLY Books“ – debesijos pagrindu veikianti apskaitos programinė įranga, prijungta prie „Swedbank“ interneto banko „ERPLY Books“ turi visas apskaitai reikalingas funkcijas, padedančias tvarkyti mažų ir vidutinių įmonių apskaitą.

 • Integruota į „Swedbank“ interneto banką

  Su „ERPLY Books“ bankines operacijas atliksite automatiškai – Jums nereikės nusiųsti ir parsiųsti banko sąskaitų išrašų į apskaitos įrankį.
 • Dar patogiau išrašysite sąskaitas

  „ERPLY Books“ leidžia sukurti ir išsiųsti pardavimo sąskaitas ir patikrinti, kam perduota sąskaita. Galite automatizuoti priminimų siuntimą tiems, kurie savo sąskaitų neapmokėjo.
 • Turėsite specializuotą e. pašto dėžutę sąskaitoms

  Galėsite naudotis specialiu asmeniniu e. paštu, skirtu siųsti visas įsigijimą patvirtinančias sąskaitas. Galėsite naudoti automatinį sąskaitų generatorių pagal ankstesnius ruošinius arba išrašyti jas patys PDF ar kitu formatu. Kadangi visa informacija saugoma ir bet kada pasiekiama, Jus galite atsisakyti popierinių sąskaitų savo apskaitoje.
 • Patogu naudotis įmonės finansininkams

  Be sąskaitų ir mokėjimo funkcijų, „ERPLY Books“ turi ir kitų apskaitai vykdyti reikalingų funkcijų – ranka pildomus žurnalus (registrus), didžiąją knygą, ilgalaikio turto apskaitą, algalapių ruošimą ir pan.
 • Naudositės patogiomis ataskaitomis

  „ERPLY Books“ taip pat rengia visas reikalingas ataskaitas: bendrovės vadovui, mokesčių institucijoms, finansininkui ir auditoriui. Savo įmonės pelningumą galėsite pasitikrinti metiniame balanse, gausite išsamius savo sąskaitų išrašus, automatiškai užpildytas pajamų deklaracijas, o pasitelkę ataskaitų kūrimo funkciją – sukurti atskiras ataskaitas pagal auditoriaus reikalavimus.
 • Tinka ir didesnėms organizacijoms

  Su „ERPLY Books“ galite pradėti nuo paprasčiausių funkcijų ir lanksčiai augti. Jeigu jūsų įmonėje yra keli padaliniai ir pageidaujate tikrinti ar stebėti skirtingus išlaidų ir pajamų centrus, nustatykite automatines taisykles arba programinę įrangą sujunkite su kitomis vidaus informacinėmis sistemomis – visa tai rasite „ERPLY Books“ programinėje įrangoje.

Kuo tai naudinga?

 • „ERPLY Books“ apskaitos sistema yra integruota į „Swedbank“ interneto banką verslui.  „ERPLY Books“ visas bankines operacijas sinchronizuoja per kelias minutes. Jeigu mokėjimus sujungsite su sąskaitomis faktūromis ir (arba) banko sąskaitomis, programa išsaugos mokėjimus ir atliks atitinkamus įrašus.
 • Maždaug 80–90 proc. mokėjimų bei gautų lėšų bus automatiškai susietos su sąskaitomis faktūromis.
 • Pridėjus atitinkamas parinktis, visą procesą galima visiškai automatizuoti.
 • Jeigu norite kurti įsigijimą patvirtinančias sąskaitas, atlikti atlyginimų ar kitus mokėjimus, galite tai padaryti tiesiog paspaudę mygtuką „Siųsti bankui“. Nereikia siųsti ar atsisiųsti jokių mokėjimų ruošinių. PASTABA! „ERPLY Books“ siunčia mokėjimo nurodymus bankui – galutinis mokėjimo patvirtinimas vykdomas interneto banke.
 • Mokėjimo procesą galima automatizuoti naudojantis įsigijimą įrodančių sąskaitų pašto dėžute ir patvirtinant sąskaitas. Tiekėjas siunčia jums sąskaitą faktūrą → „ERPLY Books“ ją išsaugo ir e. paštu siunčia patvirtinimo prašymą → jūs jį patvirtinate ir el. paštu siunčiate atitinkamą mokėjimo nurodymą tiesiogiai į „Swedbank“.

ERPLY Books apskaitos įrankio bei Swedbank Interento Banko sąveikavimas naudingas visiems

Programa gali naudotis bet kas

 • Visiškai automatizuotos visos operacijos, atliekamos su kreditoriais ir skolininkais.
 • „ERPLY Books“ automatiškai išsaugo visas jūsų bankines operacijas, tokiu būdu užtikrindama automatinį mokėjimų tvarkymą.
 • Norėdami atlikti mokėjimus tiekėjams, pasirinkite reikalingas sąskaitas faktūras ir siųskite jas bankui vieno mygtuko paspaudimu.
 • Kadangi su kreditoriais ir skolininkais susijusios operacijos aktualios periodiškai, galite naudotis automatiniais priminimais klientams. Programa kasnakt tikrina, ar nereikia siųsti priminimų klientams.

 • Ypač patogu naudoti individualiai dirbantiems buhalteriams

Įrankyje naudodami apskaitininko valdymo skyrelį galite vienoje vietoje valdyti visų savo aptarnaujamų bendrovių apskaitą. Pavyzdžiui, aptarnaujate 30 bendrovių, iš kurių 20 vakar atliko mokėjimus. Savo valdymo skyrelyje galėsite matyti, kad tarkim trys bendrovės atliko mokėjimus, kuriuos reikia tikrinti rankiniu būdu, o visi kiti buvo automatiškai priskirti teisingoms sąskaitoms.

 • Naudinga mažoms įmonėms

Su „ERPLY Books“ Jums nereikės rūpintis kiekvienu mokėjimu – jie bus atliekami automatiškai ir atitiks naujausius duomenis. Tai leis Jums susitelkti ties pagrindine savo įmonės veikla

 • Patogu, jei užsiimate e. prekyba

Integracija į interneto banką leidžia veikti realiuoju laiku: galite pradėti pildyti užsakymą vos gavę mokėjimą, o tai užtruks tik penkias minutes (užsakymas → mokėjimas už užsakymą → užsakymo paruošimas → pakuotės išsiuntimas).

 • Pravers mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje

Mokėjimai bei įplaukų matymai realiuoju laiku užtikrina geresnę klientų kredito limito kontrolę bei pardavėjų sprendimų priėmimą.

Kainos jūsų verslui

Į visus planus įtrauktos pagrindinės funkcijos: sąskaitų faktūrų išrašymas, sąskaitos išrašo perkėlimas, pirkimų pašto dėžutė ir kt. Kiekvieną planą sudaro 30 dienų bandomasis laikotarpis

  PRADINIS
5 EUR/mėn.
MAŽAS
10 EUR/mėn.
DIDELIS
50 EUR/mėn.
Pagrindinės funkcijos (sąskaitų faktūrų išrašymas, sąskaitos išrašo perkėlimas, pirkimų pašto dėžutė ir kt.) Taip Taip Taip
Papildoma lokacija Pradedant nuo 10€/mėn. Pradedant nuo 10€/mėn.
Vartotojai 1 3 (Kiekvienas papildomas 10€/mėn) 5 (Kiekvienas papildomas 10€/mėn)
Sąskaitos faktūros per mėnesį 10 1000 Neribota
Aptarnavimas El. paštas El. paštas ir telefonas El. paštas ir telefonas
Ilgalaikis turtas Ne Taip Taip
Pasirinktinis sąskaitos šablonas Ne Taip Taip
Kotiravimas Ne Taip Taip
Pagrindiniai veiklos rodikliai Ne Taip Taip
Išlaidų ir pajamų centrai (projektai) Ne Taip Taip
Automatiniai klientų pranešimai Ne Ne Taip
PDF pirkimo sąskaitų faktūrų automatinis nuskaitymas Ne Ne Taip
Pasirinktinis el. pašto adresas pirkimų pašto dėžutei Ne Ne Taip
 

Išbandykite nemokamai

Išbandykite nemokamai

Išbandykite nemokamai

*Kainos nurodytos be PVM. PVM ES klientams bus pridėtas remiantis Valstybės narės, kurioje yra jūsų verslas, PVM tarifu, nebent būtų pateiktas galiojantis PVM mokėtojo kodas.

Kainos nurodytos vienai įmonei. Jei turite daugiau nei vieną įmonę, galite pasirinkti Buhalterio planą

Pradžia su ERPLY Books

Norėdami lengvai pradėti, galite pasirinkti visa apimantį paketą, kainuojantį 500 EUR. Ši parinktis apima sąskaitos nustatymą (įskaitant paskyros susiejimą), sąskaitų diagramos importavimą, atviras mokėtinas ir gautinas sumas, bandomuosius balansus ir iki 5 valandų asmeninio mokymosi.

Kitos veiklos

Papildomi mokymai 50€/val.
Papildoma lokacija 10€/mėn.
Papildomas vartotojas 10€/mėn. įmonei
Individualūs pakeitimai Nuo 100€/h
Importai  
Sąskaitų schema 50€
Pasirinktinis sąskaitos faktūros dizainas 50€
Atviros gautinos sumos 50€/val.
Atviros mokėtinos sumos 50€/val.
Didžioji knyga 50€/val.
Bandomieji balansai 50€

Apskaitos paslaugų partneriai

FAVS

Esame finansų ekspertų komanda – padedame sutvarkyti, analizuoti ir valdyti įmonių finansus, suprantama ir žmogiška kalba pateikiame pasiūlymus verslo sprendimams priimti. Mūsų pagrindinis privalumas – požiūris į įmonių finansų tvarkymą. Esame įsitikinę, kad kiekviena įmonė turi neišnaudotų finansinių resursų. Mūsų pagrindinė užduotis – padėti atskleisti šį paslėptą finansinį potencialą, tinkamai tvarkant buhalterinę apskaitą ir taikant teisingus analitinius įrankius. Jums tai reiškia – sutaupytą laiką, mažesnes sąnaudas, didesnį pelną ir pinigų srautą.

Kontaktai: telefonas +370 620 71922, el. paštas: info@favs.lt, www.favs.lt

Finvista

Jūsų įmonė sukurta konkrečiam tikslui. Todėl efektyviausiai veikia tuomet, kai joje dirba tik specialistai. Patikėdami netiesiogines funkcijas partneriams sutaupysite lėšų pagrindinės veiklos plėtrai. „Finvista“ profesionalai turi didelę Lietuvos ir užsienio bendrovių aptarnavimo patirtį. Mes patikimai atliekame pilną įmonių buhalterinę apskaitą — nuo steigimo iki finansinių ataskaitų.

Kontaktai: telefonas +370 625 30468, el. paštas: info@finvista.lt, www.finvista.lt

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.