Vietiniai mokėjimai

Vietinis mokėjimo pervedimas

Vietinis mokėjimo pervedimas – tai nurodymas pervesti pinigines lėšas iš sąskaitos į nurodytą gavėjo sąskaitą, atidarytą „Swedbank“, AB arba lėšas eurais į nurodytą gavėjo sąskaitą kredito įstaigoje Lietuvoje.

 • Per kiek laiko pervedami pinigai?

  • Jei pinigų gavėjo ir siuntėjo sąskaitos yra „Swedbank", AB, pervedimas bus atliktas tą pačią dieną.
  • Paprastas mokėjimo pervedimas EUR į kredito įstaigą Lietuvoje bus atliktas tą pačią darbo dieną, klientui pavedimą pateikus iki 16:00 valandos. Jei pavedimas pateikiamas po nurodyto laiko, mokėjimas atliekamas kitą darbo dieną.
  • Skubus mokėjimo pervedimas EUR į kredito įstaigą Lietuvoje bus atliktas tą pačią darbo dieną, klientui pavedimą pateikus iki 16:00 valandos. Mokėjimas siunčiamas gavėjo bankui nedelsiant.
  • Jeigu mokėjimo pavedimo suma 30 000 EUR (ar sumos atitikmuo kita valiuta) arba didesnė, tai mokėjimo pavedimo vykdymo terminas Banko iniciatyva gali būti pratęstas, bet ne ilgiau kaip iki LR Mokėjimų įstatyme numatytų terminų.
 • Pervedimai į sąskaitas kituose bankuose

  Nuo 2016 m. sausio 1 d. mokėjimai eurais tarp bankų vykdomi per Europos kliringo namus (EBA STEP2) kiekvieną banko darbo dieną. Mokėjimai tarp bankų nevykdomi šeštadieniais, sekmadieniais, didįjį penktadienį prieš Velykas ir kitomis Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytomis poilsio ar švenčių dienomis. Pervedimai tarp sąskaitų banko darbo dienomis vykdomi penkis kartus per parą.

  Banko darbo dienomis tarpbankiniai mokėjimai vyksta taip:

  Mokėjimo pavedimo pateikimo laikas Tarpbankinio lėšų pervedimo kliringo sistemoje apytikslis laikas*
  07:00 iki 09:45 val. 11:15
  09:45 iki 12:15 val. 13:45
  12:15 iki 14:45 val. 16:15
  14:45 iki 16:00 val. 17:45
  Nuo 16:00 val. iki kitos darbo dienos 07:00 val. 09:00

  *Faktinis lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko ir gali būti vėlesnis nei nurodyta lentelėje.

 • Kaip pervesti užsienio valiutą į Lietuvoje registruotą banką?

  Pateikdami mokėjimo pervedimą užsienio valiuta į Lietuvoje registruotus bankus, turite užpildyti tarptautinio mokėjimo pavedimo formą. Pervedimo užsienio valiuta vykdymas bus apmokestintas pagal šios operacijos atlikimo metu galiojančius Banko paslaugų ir operacijų įkainius, taikomus už mokėjimo pervedimą užsienio valiuta.

Svarbu

Prašome atidžiai nurodyti gavėjo sąskaitos numerį, kad pervedamos piniginės lėšos pasiektų reikiamo gavėjo sąskaitą.

Jei pinigų gavėjo ir siuntėjo sąskaitos yra „Swedbank“, AB, tai įskaitant pinigines lėšas į gavėjo sąskaitą bus tikrinamas mokėjimo nurodyme nurodytas gavėjo sąskaitos numerio IBAN formatu atitikimas su gavėjo vardu ir pavarde (pavadinimu). Jeigu bus nustatytas akivaizdus pateikto sąskaitos numerio IBAN formatu ir gavėjo vardo bei pavardės (pavadinimo) nesutapimas, bankas nevykdys tokio mokėjimo nurodymo.

Jeigu pinigų siuntėjo sąskaita yra kitame banke, tai piniginės lėšos įskaitomos į gavėjo sąskaitą „Swedbank“, AB tik pagal mokėjimo nurodyme nurodytą sąskaitos numerį IBAN formatu. Bankas netikrina, ar mokėjime nurodyta sąskaita priklauso lėšų gavėjui, todėl neteisingai nurodžius sąskaitos numerį IBAN formatu, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, neatsižvelgiant į tai, koks nurodytas lėšų gavėjo vardas, pavardė (pavadinimas).

Skambinkite tel. 1633

Parašykite mums

Naudinga žinoti:

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.