Apsidrauskite internetu!

Pasirūpinsime daugiau nei Jūsų automobiliu

Apdraudę automobilį Elitiniu Kasko, gausite ne tik įprastą draudimą nuo visų rizikų bet ir:

 • keleivių nelaimingų atsitikimų draudimą;
 • raktelių praradimo draudimą;
 • kelionės nutrūkimo draudimą;
 • asmeninių daiktų draudimą.

Dėmesio! Jeigu nesate „Swedbank“ klientas, paskambinkite mums tel. 1884, pasirinkite „5“ ir mes paskaičiuosime Jums Kasko kainą.

Nuo 2016.12.08 atnaujintos Kasko draudimo taisyklės. Sužinokite daugiau.
 • Draudimo apsaugai netaikome jokio vairuotojo amžiaus ar stažo apribojimo.
 • Ne senesniems nei penkerių metų automobiliams remontuoti naudojamos naujos originalios detalės (išskyrus priekinius stiklus).
 • Draudžiama prie automobilio prijungta priekaba, kurios bendroji masė iki 750 kg. Taip pat draudžiamas papildomas padangų ir (ar) ratlankių komplektas, kurie laikomi užrakintoje saugojimo patalpoje.
 • Pagalba kelyje galioja visą parą toje pačioje teritorijoje kaip ir automobilio draudimo apsauga bei padengia būtinas ir protingas išlaidas (pvz. transportavimas, automobilio variklio užvedimas ir kt.)
 • Žalą automobilio kėbulo, išorinių veidrodėlių stiklams ir žibintams atlyginame netaikydami išskaitos, jei remontuojama ar keičiama mūsų nurodytose remonto dirbtuvėse.
 • Metinė draudimo įmoka nedidės, net jei pageidausite mokėti kiekvieną mėnesį.

Išskaita – suma, kuri kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju yra išskaitoma iš draudimo išmokos, ją turėsite sumokėti remontą atlikusiam asmeniui. Jei turtas nebuvo remontuojamas, išskaitos sumą išskaičiuosime iš Jums priklausančios draudimo išmokos.

Išskaita netaikoma:

 • kai nustatytas žalą sukėlęs trečiasis asmuo ir tai patvirtina atitinkamos institucijos;
 • kai žalą sukėlęs trečiasis asmuo raštu patvirtina savo kaltę dėl įvykio;
 • kai žala padaryta tik transporto priemonės stiklams ir jie keičiami draudiko nurodytose remonto dirbtuvėse.

Jei dėl vieno įvykio gali būti taikomos dvi išskaitos, mokant draudimo išmoką taikoma tik viena – didesnė – išskaita.

Prašome kuo greičiau apie jį pranešti „Swedbank“ klientų aptarnavimo darbuotojams:

Gavę Jūsų pranešimą, patarsime, kaip toliau elgtis ir kokių imtis veiksmų.

Jei Jūsų transporto priemonei ir (ar) asmeniniams daiktams buvo padaryta žala:

 • Skambinkite skubios pagalbos numeriu 112, jei eismo įvykyje sužeidžiami žmonės arba eismo įvykio dalyviai nesusitaria dėl eismo įvykio kaltininko, nukentėjęs asmuo nežinomas arba apdraustas turtas yra sunaikintas, pavogtas arba kyla gaisro, sprogimo ar aplinkos užteršimo pavojus.
 • Kai tik turėsite galimybę, iš karto informuokite mus apie įvykį arba paprašykite Jums artimo žmogaus, kad apie tai praneštų aukščiau nurodytais kontaktais. Mes patarsime Jums, ką daryti įvykio vietoje, priimsime Jūsų pranešimą apie žalą ir patarsime, ką daryti toliau.

Jei reikia pagalbos kelyje, skambinkite bendruoju banko telefonu 1633.

Prieš pradedant remonto darbus, jų sąmatą reikia suderinti su mūsų ekspertu.

Draudimo apsaugų aprašymai

Standartinis Kasko draudimas Elitinis Kasko draudimas
Visų rizikų draudimas
Pagalba kelyje visą parą
Kelionės nutrūkimo draudimas
Raktelių praradimo draudimas
Asmeninių daiktų draudimas 1200Eur
Transporto išlaidų draudimas 50Eur
Nelaimingų atsitikimų draudimas
Pakaitinis automobilis Galima pasirinkti
Galiojimo teritorija Geografinė Europa arba Europa išskyrus Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldaviją, Gruziją, Armėniją, Azerbaidžaną, Turkiją, Kazachstaną

Draudimo apsauga galima transporto priemonėms, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg. Draudimo apsaugos galioja toje pačioje teritorijoje kaip ir automobilio draudimo apsauga. Papildomas draudimas negali būti pasirinktas nedraudžiant automobilio.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Su Kasko (transporto priemonių) draudimo taisyklėmis lietuvių kalba susipažinti ir atsisiųsti jų kopiją galite čia.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.