Automobilių lizingas

Autoliising

Kreipkitės į mus, jei ieškote naujo automobilio!

  • Nuolat atnaujinami ir pildomi specialūs partnerių pasiūlymai.
  • Greitai ir patogiai pasirašykite lizingo sutartį interneto banke.
  • Lizingo palūkanos naujiems automobiliams – nuo 2.19 % + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0 %).
Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Lankstūs sprendimai

Ilgametė patirtis ir platus produktų pasirinkimas leidžia Jums pasiūlyti palankiausius finansavimo sprendimus. Siūlome lizingą naujiems ir naudotiems automobiliams pagal Jūsų verslo poreikius.

Viskas vienoje vietoje

Sudarykite kasko draudimo sutartį interneto banke ar bet kuriame „Swedbank“ padalinyje kartu su lizingo sutartimi. Jūsų patogumui, draudimo įmokos bus įtrauktos į mėnesinį lizingo mokėjimą.

Sutarčių informacija interneto banke

Lizingo sutartis galite peržiūrėti savo interneto banke.

Finansavimo sąlygos
  • Finansuojami nauji ir naudoti lengvieji, lengvieji komerciniai automobiliai iki 3,5 t;
  • Finansuojama suma turi viršyti 3 000 Eur;
  • Turtas sutarties galiojimo pabaigoje turi būti ne senesnis kaip 15-os metų;
  • Pradinis įnašas: nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės;
  • Sutarties laikotarpis – nuo 6 mėnesių iki 6 metų.

Bendrosios sąlygos

Lizingo tipai

Finansinis lizingas

Tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM, ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.

Veiklos nuoma

Tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja Jūsų pageidaujamą naudoti turtą ir perduoda jį Jums naudotis iki nustatyto termino. Jūs per sutarties laikotarpį mokate nuomos įmokas, o pasibaigus sutarčiai, galite pasirinkti: grąžinti turtą lizingo bendrovei, pratęsti nuomos sutartį ar sudaryti sutartį naujam turtui.

Veiklos nuoma su paslaugomis

Tai sandoris, kai „Swedbank“ nuperka Jūsų pageidaujamą transporto priemonę ir perduoda ją naudotis jums. Visu sutarties galiojimo laikotarpiu Jūs mokate nuomos mokestį už naudojimąsi transporto priemone bei Jūsų pasirinktas priežiūros paslaugas, o pasibaigus sutarties galiojimui, automobilis yra grąžinamas mums.

Informacija apie paslaugų potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimo kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.