Sąskaitų finansavimas

Sąskaitų finansavimas – tai paprastas ir greitas būdas gauti apyvartinių lėšų.

 • Sprendimą dėl finansavimo priimsime per vieną darbo dieną, o finansavimą galėsite gauti faktoringo bendrovei pateikę vieną ar kelias sąskaitas-faktūras su atidėtu mokėjimo terminu.
 • Sąskaitų finansavimo paslauga veikia kaip įprastas faktoringas, tik Jums nereikia sudaryti ilgalaikių faktoringo sutarčių su faktoringo bendrove.
 • Finansavimą galite gauti nesusitikdami su faktoringo bendrovės atstovais – Interneto banke pateiksite visą reikalingą informaciją ir pasirašysite faktoringo sutartį.

Pagrindinės finansavimo sąlygos

Bendra sąskaitų faktūrų suma* nuo 3.000 EUR iki 35.000 EUR
Regresas su regresu (pardavėjas atsakingas už pirkėjo mokumą)
Avansas** 90 % nuo sąskaitos sumos su PVM
Atidėjimo terminas iki 90 dienų
Palūkanos 1 % per mėnesį (12 % per metus) nuo išmokėtos avanso sumos
*

** Kai taikoma atvirkščio PVM apmokestinimo tvarka ir pirkėjas privalo sąskaitoje nurodytą PVM sumokėti mokesčių administratoriui, finansuojama suma pagal sąskaitą yra mažinama PVM dydžiu ir avanso dydis apskaičiuojamas nuo sąskaitos sumos be PVM.

Jūsų sąskaitą greičiausiai galėsime finansuoti, jei:

 • pirkėjas ir pardavėjas yra finansiškai stabilios Lietuvoje registruotos įmonės;
 • pirkėjas per paskutinius kalendorinius metus ženkliai nevėlavo apmokėti pateiktų sąskaitų;
 • pirkėjas nėra su pardavėju susijusi įmonė;
 • pardavėjas nėra statybų sektoriaus įmonė;
 • pardavimai finansuojamam pirkėjui sudaro ne daugiau kaip 50 % nuo visų pardavėjo pardavimų;
 • pagal perleidžiamą sąskaitą gautinos sumos nėra niekaip suvaržytos (įkeistos ir pan.), o jų perleidimas tretiesiems asmenims nėra apribotas;
 • tarp pirkėjo ir pardavėjo šiuo metu nėra ginčų ar priešpriešinių reikalavimų, taip pat nėra kitų aplinkybių, dėl kurių galėtų mažėti pagal sąskaitą pirkėjo mokėtinos sumos;
 • pateiktoje sąskaitoje nurodytos jau parduotos prekės ar jau suteiktos paslaugos;
 • apmokėjimo terminas pagal sąskaitą yra aiškiai apibrėžtas konkrečia data ir nepriklauso nuo jokių aplinkybių, pavyzdžiui, nuo pirkėjo vykdomo prekių perpardavimo tretiesiems asmenims.
 • Nereikia planuoti ir sudaryti ilgalaikių faktoringo sutarčių
  Kiekvieną kartą kai Jums prireiks finansavimo, galėsite pateikti sąskaitas ir pasirašyti faktoringo sutartį tik dėl tuo metu pateiktų sąskaitų – jokių ilgalaikių įsipareigojimų.
 • Jokio užstato, jokių laidavimų
  Finansavimas suteikiamas perimant reikalavimo teisę į gautinas sumas, todėl nereikalingas joks papildomas turto įkeitimas ar asmeninis akcininko laidavimas.
 • Paprasta kainodara
  Šio produkto kainodara yra itin paprasta. Mokate tik palūkanas už pasiskolintas lėšas – 1 proc. per mėnesį (12 % per metus). Nėra jokių sudėtingai skaičiuojamų mokesčių: nėra sutarties mokesčio, nėra sąskaitų administravimo mokesčio.
 • Greitai išmokami pinigai
  Sprendimas dėl finansavimo priimamas per vieną darbo dieną, o pinigai išmokami iškart po faktoringo sutarties pasirašymo.
Kada rinktis sąskaitų finansavimą, o kada įprastą faktoringą?
Sąskaitų finansavimas Įprastas faktoringas
Finansavimo poreikis Atsitiktinis, nenuspėjamas Pastovus, reguliarus
Reikalinga suma Nedidelė suma (iki 35.000 EUR) Didesnė suma
Finansavimo greitis 2-3 dienos 1-2 savaitės
 1. Susipažįstate su finansavimo sąlygomis.
 2. Užpildote paraišką (aukščiau spauskite mygtuką „Pildyti paraišką“).
 3. Atsiunčiate mums vieną ar kelias norimas finansuoti sąskaitas (puslapio apačioje spauskite mygtuką „Dokumentų įkėlimas“), kuri(-ios) gali būti be parašų ar reikalavimo perleidimo faktoringo bendrovei pranešimo. Šios sąskaitos yra reikalingos sprendimo priėmimui.
 4. Laukiate galutinio sprendimo, kurį atsiųsime paraiškoje nurodytu Jūsų elektroniniu paštu 1 -os darbo dienos bėgyje.
 5. Gavę teigiamą sprendimą, Interneto banke pateiksite šiuos dokumentus (puslapio apačioje spauskite mygtuką „Dokumentų įkėlimas“):

  • sąskaitą(-as) su reikalavimo perleidimo pranešimu, pasirašytą (-as) pardavėjo ir pirkėjo įgaliotų asmenų (pdf formatu);
  • jei sąskaitoje (-ose) nėra reikalavimo perleidimo pranešimo, užpildykite ir pateikite pardavėjo ir pirkėjo įgalioto asmens pasirašytą informacinį pranešimą.
 6. Pasirašote faktoringo sutartį Interneto banke.
 7. Gaunate pinigus (90% nuo pateiktų sąskaitų sumos).
 8. Suėjus apmokėjimo terminui, nurodytam sąskaitoje, pirkėjas apmoką sąskaitą faktoringo bendrovei. Jūs gaunate likusią sąskaitos sumą (10% sąskaitos sumos atėmus sukauptas palūkanas).

Finansavimo išlaidų skaičiuoklė

Sąskaitos suma
Klientui išmokamas avansas
EUR
Apmokėjimo terminas
Finansavimo mokestis
0.00EUR

 • Sąskaitų finansavimas – produktas su labai aiškia ir paprasta kainodara. Čia nėra jokių sudėtingai skaičiuojamų mokesčių.
 • Vienintelis Jūsų mokamas mokestis už šią paslaugą – 1% palūkanų per mėnesį (12% per metus) už pasiskolintas lėšas. Mokėsite tik tiek, kiek laiko naudojatės pinigais ir tik už tiek, kiek jų gavote.

Pavyzdys

Tarkime, kad faktoringo bendrovei perleidote reikalavimus pagal sąskaitą, išrašytą 10 000 EUR, o sąskaitoje buvo nurodytas 75 kalendorinių dienų apmokėjimo terminas skaičiuojant nuo sąskaitos išrašymo dienos. Reikalavimą pagal minimą sąskaitą faktoringo bendrovei perleidote per 5 kalendorines dienas nuo jos išrašymo, o pirkėjas sąskaitą apmokėjo 10 dienų anksčiau nei buvo sutarta.

Tokiu atveju Jūsų išlaidos, susijusios su šios sąskaitos finansavimu, bus skaičiuojamos taip:

 1. Jums bus išmokėtas 9000 EUR avansas (faktoringo bendrovė finansuoja 90% sąskaitos sumos);
 2. pinigais, kuriuos Jums avansu išmokėjo faktoringo bendrovė, naudojotės 60 kalendorinių dienų;
 3. palūkanos yra lygios 1% per mėnesį.

Taigi Jūsų išlaidos 60-čiai kalendorinių dienų skaičiuojant 1% palūkanas per mėnesį nuo pasiskolintos 9 000 EUR sumos bus lygios 180 EUR.

Kontaktai

Kilus klausimams ar turint pastabų, prašome susisiekti su mumis:

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.