Dėmesio! Nuo 2018-07-01 mobiliuoju parašu galėsite naudotis tik pasikeitę savo SIM kortelę. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių. Prisijungimui taip pat galite naudoti nemokamą ir patogų būdą „Smart-ID“ – parsisiųskite ir išmėginkite dabar.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4422). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Pritaikyta naršymui telefone

Interneto bankas – dabar ir dideliems, ir mažiausiems ekranams

Atnaujinome interneto banką! Pokyčių – vos keletas, tačiau galimybių – gausybė. Nuo šiol mūsų interneto banku galėsite naudotis Jums patogiausio dydžio ekrane.

Jūs kurkite verslą, mes padėsime rasti apskaitos sprendimus

Paprasti apskaitos įrankiai kartu su „Swedbank“

Kurkite drąsią savo ūkio viziją

  • Ilgalaikės paskolos ūkiui modernizuoti.
  • Paskolos žemės ūkio paskirties žemei.
  • Tiesioginių išmokų paskola einamosioms išlaidoms.
Plačiau

Viena kortelė verslui be sienų

  • „Priority pass“
  • Kelionių draudimas
  • Sumažintas išdavimo mokestis

Pasinaudokite auksinės kredito kortelės privalumais.

Užsisakykite čia

Naujienos

    Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.