Naudotojo teisių administravimas

Naujiena!

Valdykite įmonės sąskaitas nepalikdami darbo stalo

Administruokite El. paslaugų sutartį interneto banke.

 • Valdykite darbuotojų prieigą prie interneto banko
 • Keiskite sąskaitų limitus
 • Peržiūrėkite galiojančią sutartį

Naudotojo teisių administravimas interneto banke suteikia Jums galimybę:

 • peržiūrėti ir atsispausdinti galiojančią sutartį, atliktus pakeitimus ir naudotojo teisių ištrauką;
 • pridėti ir pašalinti naudotojus;
 • keisti nustatytus sąskaitų dienos ir mėnesio operacijų limitus;
 • suteikti naujas teises, pakeisti, atšaukti, panaikinti, sustabdyti teises naudotojams;
 • nustatyti ir keisti „Visų sąskaitų“ nustatymus;
 • nustatyti papildomą operacijos patvirtinimo limitą.

Keisti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį interneto banke verslui gali įmonės vadovas*

Jeigu įmonės vadovas nori suteikti teisę keisti sutartį kitiems įmonės darbuotojams ar kitiems asmenims, pakeisti kliento limitus, arba jeigu bendrovės įstatuose numatytas kiekybinis atstovavimas, tuomet vadovas ar jo įgaliotas įmonės atstovas turi atvykti į banko padalinį ir Elektroninių paslaugų teikimo sutartyje atlikti norimus pakeitimus.

Svarbu. Savo veiksmus įmonės vadovas ar kitas naudotojas, kuriam suteikta naudotojo teisių administravimo teisė, gali patvirtinti tik naudodamasis jam asmeniškai išduotu kvalifikuotu e. parašu (mobiliu parašu, asmens tapatybės kortele ar VĮ Registrų centro USB) ir „Smart-ID“**. Pakeitimai įsigalioja iš karto juos pasirašius. Daugiau apie e. parašą skaitykite puslapyje „Prisijungimo priemonės ir saugumas“.

Įgaliojimas dėl Naudotojo teisių administravimo teisės

Norite pasikonsultuoti?

Susisiekite su verslo klientų konsultavimo grupe numeriu
1633 (+370 5 268 4422)

* Galimybe keisti sutarties sąlygas interneto banke verslui negali naudotis įmonės, kurių vadovai veikia ne vienasmeniškai, o pagal kiekybinio atstovavimo taisykles, ar neatitinkančios kitų banko nustatytų reikalavimų.

** Jeigu „Smart-ID“ paskyra sukurta naudojant kitas identifikavimo priemones nei m. parašą ar asmens tapatybės kortelę, naudotojas savo veiksmus gali atlikti tik jeigu jo atstovaujamo kliento mėnesio operacijų limitas neviršija 20.000 EUR.

Naudotojo teisių administravimo teisės

Pasirašydamas Elektroninių paslaugų teikimo sutartį banko padalinyje, įmonės vadovas ar jo įgaliotas atstovas, naudotojams gali priskirti vieną iš šių naudotojo teisių administravimo teisių:

 • matyti informaciją apie šią sutartį Interneto banke, parengti naudotojo teisų nustatymus ir keisti sutartį;
 • matyti informaciją apie šią sutartį Interneto banke, parengti naudotojo teisų nustatymus ir keisti sutartį tik pritarus kitam Naudotojui, turinčiam teisę keisti Sutartį;
 • matyti informaciją apie šią sutartį Interneto banke ir parengti naudotojo teisių nustatymus;
 • matyti informaciją apie šią sutartį Interneto banke.

Svarbu. Įmonėje gali būti daugiau nei vienas naudotojas, turintis tam tikrą naudotojo teisių administravimo teisę. Ją keisti galima tik „Swedbank“ padalinyje, pasirašant Elektroninių paslaugų teikimo sutarties pakeitimus.

Naudotojų profiliai pagrindinėms operacijoms

Mokėjimų parengimas Sąskaitos balansas ir išrašas Visos operacijos Visos operacijos ir sutartys
Mokėjimų parengimas
Grupinio pavedimo naudojimas be apribojimų
Sąskaitos balansas
Sąskaitos išrašas
Tarptautiniai mokėjimai
Mokėjimų ruošiniai
Vertybinių popierių operacijos
Valiutos keitimas
Vietiniai pavedimai
Pirminis viešas akcijų siūlymas
Reguliarios investicijos į fondus
Reguliarus investavimas į fondus
Prašymo siuntimas bankui
Sutartys

Tam, kad Naudotojo teisių administravimo funkcionalumu naudotis būtų dar patogiau, siūlome susipažinti su jame naudojamomis sąvokomis.

Svarbiausių sąvokų žodynėlis

Klientas Elektroninių paslaugų teikimo sutartyje nurodytas sąskaitos savininkas, sutartimi suteikiantis teisę naudotojui atlikti operacijas elektroniniais kanalais ar atlikti kitus veiksmus nurodytus sutartyje.
Naudotojas Sutartyje nurodytas fizinis asmuo, kuriam klientas ar jo paskirtas asmuo suteikia teisę atlikti operacijas elektroniniais kanalais. Naudotojas ir klientas gali būti tas pats fizinis asmuo. Naudotoju gali būti ir asmuo, neturintis sąskaitos banke.
Visos sąskaitos „Visų sąskaitų“ funkcionalume pateikta informacija paaiškina numatytuosius apribojimus ir profilius kiekvienai naujai po Elektroninių paslaugų teikimo sutarties sudarymo atidarytai sąskaitai.
Kliento limitas Kliento dienos ir mėnesio operacijų limitai nustato bendrą lėšų sumą, kiek visi naudotojai gali pervesti lėšų iš visų Kliento sąskaitų visais Elektroniniais kanalais per atitinkamą periodą. Kliento limitai privalo būti nustatyti, jei pasirenkamas naudotojo teisių administravimo teisės funkcionalumas.
Sąskaitos limitas Sąskaitos dienos ir mėnesio operacijų limitai nustatomi kiekvienam naudotojui atskirai ir nurodo, kiek konkretus naudotojas gali pervesti lėšų iš nustatytos sąskaitos nustatytu Elektroniniu kanalu per atitinkamą periodą.
Papildomas operacijos patvirtinimas telefonu Naudotojo elektroniniais kanalais atlikti mokėjimai, viršijantys arba lygūs nustatytam limitui, nebus įvykdyti automatiškai ir bus atliekama papildoma kontrolė, skambinant klientui bankui nurodytu kontaktiniu telefonu bei reikalaujant jo papildomo patvirtinimo žodžiu.
Grupinio pavedimo turinys be apribojimų Naudotojas grupinius pavedimus gali matyti atskiromis sumomis. Jei klientas pageidauja naudotojui apriboti grupinių pavedimų naudojimą, reikia kiekvienai sąskaitai (priskirtai naudotojui) nuimti žymėjimą nuo „Grupinio pavedimo turinys be apribojimų“. Tokiu atveju naudotojas grupinius pavedimus interneto banke verslui matys tik kaip vieną eilutę su bendra suma.
Antro naudotojo patvirtinimas Nurodžius, kad vienam naudotojui reikalingas patvirtinimas iš antro naudotojo nuo nurodytos sumos, vieno naudotojo įvesta ir pasirašyta operacija (jei operacijos suma lygi arba didesnė už nurodytą sumą) bus nusiųsta į banką vykdyti tik tuomet, kai ją pasirašys bet kuris kitas naudotojas.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.