Erdvė geriems darbams

Dalinkitės gerumu su kitais!

Yra daugybė puikių sumanymų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos. Bendradarbiaudami su pirmąja Lietuvoje aukojimo internetu svetaine www.aukok.lt, „Swedbank“ interneto banko skyrelyje „Erdvė geriems darbams“ pristatome įvairius visuomeninius projektus ir siekiame sudaryti sąlygas interneto banke aukoti paprastai ir saugiai.

Susipažinkite su projektais, dalykitės gerumu ir prisidėkite prie prasmingų iniciatyvų įgyvendinimo. Nesvarbu, kokio dydžio bus jūsų parama. Aukokite ir parodykite, kad jums rūpi!

Sužinokite daugiau
Kaip aukoti: prie kiekvieno projekto aprašymo išvysite mygtuką „Aukoti“. Jį paspaudus, atsidarys užpildyta mokėjimo forma, kurioje Jums reikės tik įrašyti aukojimo sumą ir užbaigti mokėjimo operaciją įprastu būdu. Mokėjimo pavedimas Jums nieko nekainuos. Jei norite paaukoti anonimiškai ar pageidaujate gauti projekto ataskaitą el. paštu, praneškite apie tai info@aukok.lt.

Padovanokite pilnavertį gyvenimą tėvų apleistiems vaikams

„SOS vaikų kaime“ augantiems vaikams reikalinga psichologų, logopedų, pedagogų ir SOS mamos pagalba. Pagalba vaikui teikiama 9 mėnesius kelis kartus per savaitę pagal individualius kiekvieno vaiko poreikius.

Plačiau

Parama skiriama 35-ių SOS vaikų kaimuose gyvenančių vaikų logopedų ir spec. pedagogų pagalbai 9 mėnesius.

Sužinokite Daugiau

Maistas ant ratų

Projekto „Maistas ant ratų“ tikslas – maistu ir socialine globa padėti vienai iš labiausiai pažeidžiamų Lietuvos visuomenės grupių – skurstantiems bei vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms.

Plačiau

Lietuvoje kas trečias pensijinio amžiaus žmogus gyvena žemiau skurdo ribos ir/arba socialinėje atskirtyje. Ypač sunku garbaus amžiaus senjorams, kuriems likimas lėmė taip, kad šiuo metu jie yra vieniši, turintys negalių, su pensijomis arba invalidumo pašalpomis, kurias išleidus komunaliniams mokesčiams ir vaistams, lėšų maistui praktiškai nebelieka.

Šiuo metu programa vykdoma 17-oje Lietuvos miestų ir miestelių. Juose ištisus metus maistu padedama apie 480-čiai senų žmonių.

Sužinokite Daugiau

„Atrodė, kad niekam nerūpi – gyva aš ar ne“

Jauni žmonės į „Jaunimo liniją“ dažniausiai kreipiasi dėl minčių apie savižudybę, santykių su tėvais, globėjais, kitos lyties atstovais ar draugais, vienišumo, patyčių. Šio projekto tikslas – užtikrinti sąlygas emocinei paramai nuolat teikti.

Plačiau

Į „Jaunimo liniją“ kasdien skambina daugiau nei 300 jaunų, sunkumų slegiamų žmonių, kuriems mūsų telefonas dažnai yra vienintelis priimtinas pagalbos būdas. Jauni žmonės į „Jaunimo liniją“ dažniausiai kreipiasi dėl minčių apie savižudybę, santykių su tėvais, globėjais, kitos lyties atstovais ar draugais, vienišumo, patyčių.

2016 m. „Jaunimo linija“ sulaukė apie 196 tūkst. bandymų prisiskambinti iš kurių galėjo atsiliepti į 64 tūkst.

Sužinokite Daugiau

Suteikime galimybę neįgaliems vaikams sveikti, augti ir lavėti

Sutrikus vaiko raidai, atsilieka daugelio funkcijų vystymasis, tokių kaip psichosocialinė, motorinė, kognityvinė. Šių vaikų elementariųjų įgūdžių formavimui turime suteikti galimybę gauti pastovių terapijų kompleksą, siekdami užauginti pilnavertiškesnį visuomenės narį.

Plačiau

Šiuo metu Lietuvoje specialiųjų poreikių vaikai sudaro apie 10 proc. visų mokinių. Specialiųjų poreikių turintiems vaikams reikia savito mokymo, atitinkančio individualias jų mąstymo savybes, sensorinius ypatumus, fizines galias, bendravimo sugebėjimus, socialinę adaptaciją.

Sužinokite Daugiau

Pastatykime „SOS vilties apartamentus”

Į VŠĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenka, o dažnai ir visą savo gyvenimą nugyvena daug sergančių, luošų ir garbingo amžiaus globotinių. Šiems gyvūnams būtinos šiltos ir jų poreikiams pritaikytos patalpos, kurių šiuo metu „SOS gyvūnų“ prieglaudoje labai trūksta. Siekdami, kad šių gyvūnų gyvenimas būtų bent kiek malonesnis ir šviesesnis, pildome savo seną svajonę ir pradedame naujos prieglaudos – „SOS vilties apartamentų” statybos darbus.

Plačiau

„SOS gyvūnų“ prieglaudos plėtros projektas „SOS vilties apartamentai“ pradėtas įgyvendinti 2015 m. rugsėjo mėnesį prieglaudos sklype Vilniuje, Minsko plente. Tai statinys, kuriame suprojektuota 10 mažesnių atskirų patalpų gyvūnams laikyti.

Sužinokite Daugiau

Misija Sibiras'17

„Misija Sibiras“ – tai jauno žmogaus prisilietimas prie gyvosios istorijos paminklų, mūsų istorijoje gilų pėdsaką palikusių vietų tolimajame Sibire lankymas ir įamžinimas, pažinimas ten tebegyvenančių lietuvių ir dalinimasis neįkainojama patirtimi su tautiečiais, taip prisidedant prie jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo.

Plačiau

„Misija Sibiras‘17“ – tai jau dvyliktus metus iš eilės organizuojama iniciatyva. Nuo projekto vykdymo pradžios lietuvių tremties ir įkalinimo vietas Sibire aplankė penkiolika jaunimo ekspedicijų, sutvarkiusių daugiau nei 100 lietuviškų kapinių ir susitikusių su ten gyvenančiais lietuviais.

Sužinokite Daugiau
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.