Dėmesio! Jei buvote informuoti, kad iki 2018-07-01 turite pasikeisti SIM kortelę, tačiau to nepadarėte, nuo šios datos mobiliuoju parašu naudotis nebegalėsite. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių. Prisijungimui taip pat galite naudoti nemokamą ir patogų būdą „Smart-ID“ – parsisiųskite ir išmėginkite dabar.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4444). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

-25% pusei metų

Apsidrauskite – jei ne dėl savęs, tuomet dėl šeimos

Įsigykite gyvybės draudimą iki liepos 22 d. ir gaukite 25 % nuolaidą draudimo įmokoms net pusei metų.

Pasiruoškite šeimos kelionei be nesklandumų

Pasirinkę „Swedbank“ kelionių draudimą, Jūs:

  • iš karto įgysite 500 000 Eur vertės draudimą medicininėms išlaidoms kelionės metu;
  • galėsite pasirinkti papildomą asmeninių daiktų draudimą;
  • galėsite lengvai apdrausti šeimos narius.
Apsidrauskite dabar

Kad Jūsų vasaros planai būtų įgyvendinti!

Esate parduotuvėje ar ilsitės prie ežero? Vartojimo paskolą galite gauti savo mobiliajame telefone, jei prireiks pinigų namų remontui, buitinei technikai ar kitų vasaros planų įgyvendinimui.

Plačiau

Visus savo mokesčius mokėkite vienoje vietoje

Interneto banke paprastai ir patogiai sumokėsite už komunalines paslaugas, deklaruosite skaitiklius, susimokėsite už internetą, sporto klubą ar vaikų būrelius. Su Paslaugų planu sąskaitas apmokėsite be papildomo mokesčio!

Sužinokite daugiau

Naujienos