Prisijungimo priemonėmis naudokitės saugiai!

 • Saugokite

  Niekada niekam neperduokite savo prisijungimo priemonių ar įrenginių, kuriais naudojatės prisijungdami. Slaptažodžius, kodus bei kitą informaciją įsiminkite, niekam neatskleiskite ir niekur neužrašinėkite!

 • Iškart blokuokite

  Jei praradote savo prisijungimo priemonę, įtariate, kad kažkas ją pasisavino, arba pastebite įtartinas operacijas, nedelsdami susisiekite su mumis. Priemonių blokavimą vykdome 24/7. Skambučių laukiame tel. 1884 (iš užsienio +370 5 268 4444).

 • Sužinokite daugiau

  Prašome susipažinti su kitomis saugaus naudojimosi el. paslaugomis sąlygomis puslapyje Prisijungimo priemonės ir saugumas.

Naujiena!

Prie interneto banko ir išmaniosios programėlės junkitės viena ranka

„Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

 • Nereikės rinktis, kas Jums brangiausia

  „Swedbank“ turto draudimas galioja ir namams, ir juose esantiems daiktams.

  Sužinokite, kiek draudimas kainuotų Jums
 • Naujos kartos bekontaktės mokėjimo kortelės

  Turėdami naujos kartos bekontaktę mokėjimo kortelę, galėsite dar greičiau ir paprasčiau atsiskaityti už kasdienius pirkinius. Kai atsiskaitymo suma neviršija 10 eurų, pakanka pridėti tokią kortelę prie bekontakčiams mokėjimams pritaikyto kortelių skaitytuvo, PIN kodo įvesti nereikia.

  Daugiau apie bekontaktes mokėjimo korteles sužinokite čia
 • Pasirūpinsime daugiau nei Jūsų automobiliu

  Apdrauskite automobilį Elitiniu Kasko ir gaukite daugiau nei tik įprastą draudimą nuo visų rizikų.

  Sužinokite, kiek Kasko kainuotų Jums

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.