Nuo šiol jungiantis prie interneto banko su „Smart-ID“ Jums nebereikės kaskart įvesti asmens kodo.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4444). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Pasinaudokite geriausiais metų pasiūlymais

Tik dabar, tik interneto banke!
Daugeliui draudimo paslaugų, kredito kortelėms, paskoloms ir kitoms banko paslaugoms galioja ypatingos sąlygos bei nuolaidos!

Metų mugės pasiūlymai galioja iki 2018-02-18.

 • Bankas visada su tavimi

  „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje tikrink banko sąskaitos likutį ir pervesk smulkias sumas be prisijungimo kodų. O jei prireiks prisijungti, naudok „Smart-ID”.

  Parsisiųsk ir pradėk naudotis
 • Prie interneto banko junkitės viena ranka

  „Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

  Parsisiųskite ir pradėkite naudotis
 • Visus savo mokesčius mokėkite vienoje vietoje

  Interneto banke paprastai ir patogiai sumokėsite už komunalines paslaugas, deklaruosite skaitiklius, susimokėsite už internetą, sporto klubą ar vaikų būrelius. Su Paslaugų planu sąskaitas apmokėsite be papildomo mokesčio!

  Sužinokite daugiau

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.