Vartojimo paskola

-50%

Paskolos, kurios padeda

Dažnai išlaidos remontui būna didesnės nei suplanuota ir prireikia papildomų lėšų.

 • Pateikę paraišką išmaniojoje programėlėje, atsakymą gausite per 20 min. (darbo dienomis 9-17 val.).
 • Pinigai pervedami į sąskaitą iš karto sudarius sutartį.
 • Galėsite grąžinti anksčiau termino dalį ar visą pasiskolintą sumą be papildomų mokesčių.

Specialus pasiūlymas! 50% nuolaida vartojimo paskolos sutarties administravimo mokesčiui

Pasiūlymas galioja pateikus vartojimo paskolos arba vartojimo paskolos namams paraišką 2018.04.20 – 2018.05.31.

Sužinokite, kiek galite pasiskolinti

Jūsų/šeimos grynosios mėnesio pajamos
Jūsų/šeimos visų finansinių įsipareigojimų įmoka per mėn.
Pageidaujama paskolos suma
Paskolos grąžinimo terminas
Pagal nurodytus duomenis prašomos sumos suteikti negalime.
Pagal nurodytus duomenis galime suteikti sumą iki 0 Eur.
Mėn. įmoka
Eur
Didžiausia suma
Eur
Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.
Ligos ir nedarbo apsauga Eur per mėnesį. Plačiau

Vartojimo paskola gali būti suteikta nuo 500 iki 20 000 Eur. Suma, kurią galime jums paskolinti, priklauso nuo to, kokios yra jūsų grynosios pajamos ir turimi finansiniai įsipareigojimai.

Skaičiuoklė

Jūsų pajamos

 • Jeigu paskola imate vienas, jūsų pajamos atskaičius mokesčius yra ne mažesnės negu 245 Eur per mėnesį.
 • Jeigu paskolą imate su bendraskoliu, bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 666 Eur/mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.
 • Jeigu numatomas kredito grąžinimo šaltinis yra ne darbo užmokestis, reikalingi oficialūs dokumentai, įrodantys šių pajamų gavimą, kuriuos turėsite pateikti atvykę į banko padalinį.
 • Jeigu dirbate naujoje darbovietėje, jums turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.

Jūsų finansiniai įsipareigojimai

 • Jūsų mėnesio išlaidos turimiems kreditams dengti yra ne didesnės kaip 40% jūsų mėnesio pajamų;
 • Neturite laiku negrąžintų kreditų Swedbank ir kitiems kreditoriams ar laiku nepamokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas;

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš apsispręsdami dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40% pajamų per mėnesį. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su jūsų norima gauti paskola, Jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais artimiausiame „Swedbank", AB klientų aptarnavimo centre arba telefonu 1884.

 • Fiksuotosios palūkanos. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanos mokamos nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Interneto banke taikomas sutarties administravimo mokestis –1.5% nuo paskolos sumos, bet ne mažiau kaip 30 EUR, banko padalinyje būtų taikoma 20 EUR didesnis mokestis.

Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank“

Jūs galite pasirinkti:

 1. kada pradėti grąžinti paskolą:
  • iš karto (tą patį mėnesį, kai pasirašoma paskolos sutartis);
  • kitą kalendorinį mėnesį po paskolos sutarties pasirašymo (palūkanos mokamos iš karto);
 2. mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį turi būti nurašomos paskolos įmokos;
 3. paskolos grąžinimo terminą nuo 5 mėn. iki 5 metų, per kurį turi būti grąžinta gauta paskola.

Vienodo dydžio įmokos, kurias sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma, kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną automatiškai nurašomos iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank“.

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min.. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

 1. Pateikite paskolos paraišką interneto banke arba mobiliojoje programėlėje;
 2. Dėl paskolos sprendimo gaukite patvirtinimą SMS žinute arba telefonu artimiausią darbo dieną (pateikę paraišką mobiliojoje programėlėje atsakymą gausite per 20 min. darbo dienomis 9.00-17.00 val.).
 3. Jei paskolos suma neviršija 10 000 Eur, pasirašykite paskolos sutartį interneto banke arba mobiliojoje programėlėje.
 4. Pinigai jums bus pervesti iškart po šios sutarties pasirašymo.

Informuojame, kad Bankas jūsų kreditingumo vertinimą dėl Vartojimo paskolos namams ir visų vartojimo kreditų (išskyrus autolizingas) gali atlikti ir sprendimą dėl kredito išdavimo priimti automatiniu būdu. Automatiniam sprendimo priėmimui Bankas gali rinkti duomenis apie jus iš įvairių šaltinių (pvz., valstybės registrų, finansų įstaigų, Sodros, Lietuvos banko, UAB Creditinfo Lietuva). Šiame procese būtų tvarkomi jus identifikuojantys ir kontaktiniai duomenys, bei duomenys apie jūsų šeiminę padėtį ir sudėtį, sąsajas su juridiniais asmenimis, išsilavinimą, darbo santykius, pajamas, turtą, ir finansinius bei kitus įsipareigojimus ir jų vykdymą ir kitus kreditingumo įvertinimui būtinus duomenis. Jeigu jūs nepageidaujate, kad sprendimas būtų priimtas automatiniu būdu, prašome tai nurodyti pildomos kredito paraiškos Komentarų lauke.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 3 000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) - 5 metai, taikant 16 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 45 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 74 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 18,8 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 4491 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Jus taip pat galėtų dominti

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.