Kredito linija

Pigiau interneto banke
 • Tinka, jei planuojate pinigus naudoti dalimis arba nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos (pvz., namų remontui, odontologijos paslaugoms, stambesniems pirkiniams);
 • Prašymą kreditui gauti ir sutartį pasirašyti galite interneto banke.
 • Interneto banke taikomas mažesnis sutarties sudarymo mokestis nei banko padalinyje.
Pildyti paraišką Užtruksite tik kelias minutes

Kredito linijos limitas gali būti nuo 1000 iki 20 000 Eur, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų. Suma, kurią galime jums paskolinti, priklauso nuo jūsų gaunamų grynųjų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų.

Skaičiuoklė

Jūsų pajamos

 • Jūsų pajamos atskaičius mokesčius yra ne mažesnės negu 500 Eur per mėnesį.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.
 • Jeigu numatomas kredito grąžinimo šaltinis yra ne darbo užmokestis, reikalingi oficialūs dokumentai, įrodantys šių pajamų gavimą, kuriuos turėsite pateikti atvykę į banko padalinį.
 • Jeigu dirbate naujoje darbovietėje, jums turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.

Jūsų finansiniai įsipareigojimai

 • Jūsų mėnesio išlaidos turimiems kreditams dengti yra ne didesnės kaip 40% jūsų mėnesio pajamų;
 • Neturite laiku negrąžintų kreditų Swedbank ir kitiems kreditoriams ar laiku nepamokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš apsispręsdami dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40% pajamų per mėnesį. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su jūsų norima gauti paskola, Jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais telefonu 1884 arba artimiausiame „Swedbank", AB klientų aptarnavimo centre.

 • Fiksuotos palūkanos. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanos mokamos nuo tos sumos, kuri yra panaudota ir negrąžinta. Už nepanaudotą limito dalį klientas kas mėnesį moka mažesnes palūkanas, vadinamas įsipareigojimo mokesčiu, kurio metinis dydis yra 1,2 % nuo nepanaudotos sumos.
 • Administravimo mokestis – pasirašius sutartį „Swedbank“ interneto banke – 1,5 % nuo sumos, min. 30 Eur, banko padalinyje – 20 Eur didesnis mokestis. Šis mokestis mokamas sutarties pasirašymo dieną.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 3 500 Eur kredito liniją interneto banke, kredito sutarties trukmė yra 60 mėn., kredito grąžinimo terminas 48 mėn., kurio metu mokama 73 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 16 % metinę palūkanų normą, mokant 52,50 Eur sutarties administravimo mokestį, Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 18,74 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5 327 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

 • Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank".
 • Jūs galite pasirinkti mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį automatiškai iš jūsų sąskaitos banke bus nurašomos paskolos įmokos, palūkanos ir įsipareigojimo mokestis.
 • Pasibaigus kredito limito naudojimosi periodui (po 12 mėn.) ir jo nepratęsus, panaudotą dalį jūs turėsite grąžinti per iki 48 mėn. trunkantį laikotarpį. Grąžinimo terminas priklauso nuo to, kiek limito yra panaudota prasidėjus grąžinimui. Išnaudojus visą limitą - grąžinimo terminas yra 48 mėn., jei panaudotas limitas mažesnis - grąžinimo terminas proporcingai trumpesnis.
 • Grąžinimo metu sutarta suma (mėnesio įmokos dydžiu) yra mažinamas (grąžinamas) kredito limitas, o likusia kredito limito suma galite naudotis iki pat sutarties pabaigos.

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min.. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

 1. Pateikite paskolos paraišką interneto banke;
 2. Dėl paskolos sprendimo gaukite patvirtinimą SMS žinute artimiausią darbo dieną.
 3. Sutartį galėsite pasirašyti Swedbank interneto banke arba Jums patogiu metu ir laiku atvykite į pasirinktą Swedbank banko padalinį.
 4. Kredito limitas jums bus suteiktas iškart po sutarties pasirašymo.

Informuojame, kad Bankas jūsų kreditingumo vertinimą dėl Vartojimo paskolos namams ir visų vartojimo kreditų (išskyrus autolizingas) gali atlikti ir sprendimą dėl kredito išdavimo priimti automatiniu būdu. Automatiniam sprendimo priėmimui Bankas gali rinkti duomenis apie jus iš įvairių šaltinių (pvz., valstybės registrų, finansų įstaigų, Sodros, Lietuvos banko, UAB Creditinfo Lietuva). Šiame procese būtų tvarkomi jus identifikuojantys ir kontaktiniai duomenys, bei duomenys apie jūsų šeiminę padėtį ir sudėtį, sąsajas su juridiniais asmenimis, išsilavinimą, darbo santykius, pajamas, turtą, ir finansinius bei kitus įsipareigojimus ir jų vykdymą ir kitus kreditingumo įvertinimui būtinus duomenis. Jeigu jūs nepageidaujate, kad sprendimas būtų priimtas automatiniu būdu, prašome tai nurodyti pildomos kredito paraiškos Komentarų lauke.

Jus taip pat galėtų dominti

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.