Vartojimo paskola namams

-50%

Paskolos, kurios padeda

Dažnai išlaidos remontui būna didesnės nei suplanuota ir prireikia papildomų lėšų.

 • Galima skolintis iki 20 000 Eur nuosavo būsto įrengimui ar remontui;
 • Tinka ir jei norite įsigyti sodo sklypą, automobilio stovėjimo vietą, garažą, sandėliuką ar pan.;
 • Mėnesio įmokos bus mažesnės, nes paskolą galite imti net iki 10 metų laikotarpiui;
 • Nereikia įkeisti turto, nebūtina turėti bendraskolį, galima grąžinti be papildomo mokesčio anksčiau termino.

Specialus pasiūlymas! 50% nuolaida vartojimo paskolos namams sutarties administravimo mokesčiui

Pasiūlymas galioja pateikus vartojimo paskolos arba vartojimo paskolos namams paraišką 2018.04.20 – 2018.05.31.

Sužinokite, kiek turėtumėte mokėti per mėnesį

Paskolos suma
Grąžinimo terminas
Mėnesio įmoka
219.26 Eur
Ligos ir nedarbo apsauga 8.77 Eur per mėnesį. Plačiau

Vartojimo paskola namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto remontas, rekonstrukcija, yra reglamentuojama ir suteikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymu.

Vartojimo paskola namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas, yra reglamentuojama ir suteikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymu. Bendro pobūdžio informacija apie vartojimo paskolą namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas pateikiama čia.

Paskolos suma 5000 - 20000Eur
nustatoma individualiai priklausomai nuo Jūsų (šeimos) gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų
Palūkanos Visa informacija skiltyje Palūkanos ir mokesčiai.
Paskolos terminas Nuo 6 mėn. iki 10 metų Galima grąžinti anksčiau laiko nemokant papildomo mokesčio.
Turto įkeitimas Nereikalingas
Kitos sąlygos
 • Kai paskolos paskirtis – nekilnojamojo turto pirkimas, būtina kredito gavėjo vardu registruoti nupirktą nekilnojamąjį turtą Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre per 90 dienų nuo Kredito sutarties pasirašymo.
 • Kai paskolos paskirtis remontas – klientas arba bendraskolis paskolos gavimo metu turi būti remontuojamo nekilnojamojo turto savininkas.

Tipinis pavyzdys:

Jei imtumėte 10 000 Eur sumos kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 10 metų (bendras įmokų skaičius – 119), taikant 11 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 100 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 140 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 12,2 %, o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų 16 835 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Reikalavimai paskolos gavėjui:

 • Jeigu paskolą imate vienas, Jūsų pajamos atskaičius mokesčius turi būti ne mažesnės negu 350 Eur per mėnesį.
 • Jei paskolą imate su bendraskoliu, bendros šeimos (bendraskolių) pajamos turi būti ne mažesnės nei 725 Eur per mėnesį. Bendraskolis paraišką gali užpildyti interneto banke čia.
 • Jei turite sutuoktinį (-ę), jis (ji) turės pateikti Sutikimą tikrinti informaciją arba užpildyti Bendraskolio paraišką.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės. Jeigu dirbate naujoje darbovietėje, turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.
 • Jeigu paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio, atvykus į banko padalinį reikės pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą. Jeigu Jūsų pajamos pervedamos ne į banke „Swedbank“ esančią sąskaitą ir Jūs nesutinkate, kad bankas tikrintų jūsų duomenis „Sodros“ duomenų bazėje, papildomai turite pateikti pažymą iš „Sodros“ apie dabartinę savo darbovietę, draudžiamąsias pajamas ir per paskutinius 6 mėnesius gautas išmokas. Jeigu paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio, atvykus į banko padalinį reikės pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą. Jeigu Jūsų pajamos pervedamos ne į banke „Swedbank“ esančią sąskaitą ir Jūs nesutinkate, kad bankas tikrintų jūsų duomenis „Sodros“ duomenų bazėje, papildomai turite pateikti pažymą iš „Sodros“ apie dabartinę savo darbovietę, draudžiamąsias pajamas ir per paskutinius 6 mėnesius gautas išmokas.
 • Tais atvejais, jeigu didžiosios Jūsų gaunamų pajamų dalies valiuta nėra EUR, Vartojimo paskolos namams nekilnojamojo turto pirkimui suteikimas tam tikrais atvejais gali būti apribotas. Visi šie atvejai yra vertinami individualiai, siekiant tinkamai įvertinti kliento finansinę situaciją, jos stabilumą bei pajamų tvarumą.
 • Jūsų šeimos mėnesio išlaidos jau turimiems kreditams dengti turi būti ne didesnės kaip 40% Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jūs neturite laiku negrąžintų kreditų „Swedbank“ ar kitiems kreditoriams bei laiku nepamokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
 • Kai paskolos paskirtis – nekilnojamojo turto pirkimas, būtina kredito gavėjo vardu registruoti nupirktą nekilnojamąjį turtą Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre per 90 dienų nuo Kredito sutarties pasirašymo.
 • Kai paskolos paskirtis remontas – jūs arba bendraskolis paskolos gavimo metu turite būti remontuojamo nekilnojamojo turto savininkas.

Kaip gauti paskolą:

 1. Pateikite paskolos paraišką interneto banke. Bendraskolis (jei paskolą ketinate imti dviese) paraišką gali užpildyti čia.
 2. Sutuoktinis pateikti Sutikimą tikrinti informaciją gali Swedbank interneto banke arba artimiausiame Swedbank klientų aptarnavimo padalinyje.
 3. Sulaukite sprendimo dėl paskolos suteikimo SMS žinute arba telefonu per artimiausią darbo dieną.
 4. Susipažinkite su Standartine informacija apie kreditą ir apsispręskite dėl kredito sutarties sudarymo.
 5. Jei paskolos suma neviršija 10 000 Eur, pasirašykite paskolos sutartį interneto banke. Jeigu paskolą imate vienas ir naudojate Smart-ID arba elektroninį parašą, sutartį interneto banke galite pasirašyti ir didesnei paskolos sumai (iki 20 000 Eur). Sudaryti sutartį galite ir atvykę į artimiausią banko padalinį.
 6. Pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą iškart po sutarties pasirašymo.

Informuojame, kad Bankas jūsų kreditingumo vertinimą dėl Vartojimo paskolos namams ir visų vartojimo kreditų (išskyrus autolizingas) gali atlikti ir sprendimą dėl kredito išdavimo priimti automatiniu būdu. Automatiniam sprendimo priėmimui Bankas gali rinkti duomenis apie jus iš įvairių šaltinių (pvz., valstybės registrų, finansų įstaigų, Sodros, Lietuvos banko, UAB Creditinfo Lietuva). Šiame procese būtų tvarkomi jus identifikuojantys ir kontaktiniai duomenys, bei duomenys apie jūsų šeiminę padėtį ir sudėtį, sąsajas su juridiniais asmenimis, išsilavinimą, darbo santykius, pajamas, turtą, ir finansinius bei kitus įsipareigojimus ir jų vykdymą ir kitus kreditingumo įvertinimui būtinus duomenis. Jeigu jūs nepageidaujate, kad sprendimas būtų priimtas automatiniu būdu, prašome tai nurodyti pildomos kredito paraiškos Komentarų lauke.

Palūkanos

 • Vartojimo paskolai namams taikomos mažesnės palūkanos nei įprastai Swedbank vartojimo paskolai (palūkanų nuolaida priklauso nuo paskolos sumos dydžio);
 • Pritaikius nuolaidą, galutinės klientui taikomos palūkanos gali būti nuo 8%;
 • Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui ir kt.
 • Palūkanos mokamos nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Palūkanos yra fiksuotos visam sutarties laikotarpiui, išskyrus jei palūkanų nuolaida panaikinama neįregistravus nekilnojamojo turto iki nurodytos datos Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre

Svarbu

 • Kai paskolos paskirtis – nekilnojamojo turto pirkimas, būtina kredito gavėjo vardu registruoti nupirktą nekilnojamąjį turtą Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre per 90 dienų nuo Kredito sutarties pasirašymo.
 • Neįregistravus turto laiku bankas turi teisę panaikinti palūkanų nuolaidą ir taikyti standartines vartojimo kredito palūkanas, arba jūs paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Mokesčiai

 • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis – 1 % nuo paskolos sumos (minimalus mokestis - 95 Eur),
 • Jūs turite turėti arba atsidaryti banko „Swedbank“ sąskaitą. Kai paskolos paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas, sąskaita gali būti ir Riboto naudojimo sąskaita. Riboto naudojimo sąskaita – Banko nustatytomis sąlygomis Kredito gavėjo Banke atidaryta sąskaita su ribotu funkcionalumu, skirta tik mokėjimams pagal paskolos sutartį vykdyti, reikiamoms lėšoms kaupti ir paskolai administruoti. Sąskaitų aptarnavimo įkainius galite rasti su banku sudarytoje banko sąskaitos atidarymo sutartyje bei viešai skelbiamuose banko įkainiuose internete.
 • Paskolą grąžinti anksčiau sutartyje nustatyto termino galite nemokamai.
  Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad už tam tikras su paskolos gavimu susijusias paslaugas yra apmokama pagal trečiųjų asmenų (pavyzdžiui Kredito gavėjui gali tekti sumokėti atlyginimą notarui pvz., už turto, kurį ketina įsigyti panaudodamas Kredito lėšas, įsigijimo sutarties tvirtinimą ir pan.) nustatytus įkainius.

Tipinis pavyzdys

Jei imtumėte 10 000 Eur sumos kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 10 metų (bendras įmokų skaičius – 119), taikant 11 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 100 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 140 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 12,2 %, o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų 16 835 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš Jūsų sąskaitos arba riboto naudojimo sąskaitos banke „Swedbank“.

Paskola grąžinama anuiteto metodu.

Anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama Bankui tokiais daliniais grąžinimais, kad Bankui mokamos sumos, kurias sudaro paskolos dalinis grąžinimas ir palūkanos, iki naujo grafiko sudarymo dienos, būtų lygios.

Jūs galite pasirinkti:

 1. Mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį turi būti nurašomos paskolos įmokos.
 2. Paskolos grąžinimo terminą iki 10 metų, per kurį turi būti grąžinta gauta paskola.

Nepriklausomai nuo pasirinkto grąžinimo termino, Jūs galite grąžinti dalį ar visą kreditą anksčiau laiko nemokamai

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min.. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio, rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40% pajamų per mėnesį.

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su Jūsų norima gauti paskola, kviečiame paskambinti mums telefonu 1884 arba užsukti į artimiausią „Swedbank" klientų aptarnavimo padalinį.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.