E. prekyba

Pirkite internete ir atsiskaitykite interneto banke!

Naudodamiesi interneto banku už pirkinius internete mokėsite saugiai ir greitai. Spauskite ties logotipu ir pateksite į pasirinktą interneto parduotuvę. Išsirinkę pageidaujamą pirkinį, jį apmokėsite interneto banku: įvesite savo naudotojo ID, slaptažodžius ir patvirtinsite mokėjimą.

www.amberhealth.eu – sveikatos parduotuvė internete. Viskas Jūsų gerai savijautai kiekvieną dieną. Čia rasite kruopščiai atrinktų žinomų pasaulio ir Lietuvos gamintojų maisto papildų, medaus, vaistažolių, sveikų maisto produktų , odos ir kūno priežiūros priemonių, produktų buičiai bei medicinos prekių ir technikos.


BRC Autocentrum – nusipirkite automobilį internetu! Mūsų puslapyje pateikiamas detalus visų autocentre esančių automobilių sąrašas, su automobilių aprašymais ir nuotraukomis.


Telia – tai savitarnos svetainė „Telia“ klientams. Joje galima savarankiškai pasirinkti telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas, jas valdyti ir už jas mokėti, gauti tikslią ir naudingą informaciją apie bendrovės teikiamas paslaugas bei specialius pasiūlymus.


„Telia EXTRA“– išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga tiems, kas mėgsta bendrauti. „Telia EXTRA“ siūlo palankius pokalbių tarifus ir užtikrina kokybišką bendravimą itin patikimame 4G „Telia“ tinkle Lietuvoje. Pasipildykite sąskaitą internetu ir bendraukite, kiek širdis geidžia.


EŽYS – tai išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga, skirta mėgstantiems naršyti super internete ir daug bendrauti! Papildyk savo, draugų ar artimųjų sąskaitą internetu čia ir dabar. EŽYS. Alio, Valio ir Internetas!


www.geradovana.lt yra internetinė parduotuvė, prekiaujanti įspūdžio dovanomis – čia galima įsigyti žemės, vandens, oro pramogų, masažų, SPA ar grožio procedūrų. Internetinėje svetainėje bei prekybos centruose siūloma daugiau nei 1500 dovanų įvairioms progoms bei žmonėms.


LABAS. Savas ryšys.
interneto banke galite papildyti ne tik savo, bet ir savo artimųjų LABAS sąskaitą.


„Mano TELE2“ – tai savitarnos svetainė, skirta visiems TELE2 verslo ir privatiems klientams. Svetainėje galite sužinoti savo sąskaitos sumą bei ją apmokėti, taip pat - užsisakyti elektroninę sąskaitą. Be to, galite pasitikrinti einamojo mėnesio sąskaitos dydį, administruoti papildomas paslaugas ir siųsti SMS žinutes.


Papildyk savo ar artimo žmogaus PILDYK sąskaitą interneto banke nekeldamas kojos iš namų ar ofiso. Sąskaitą gali papildyti nuo 1 iki 30 EUR suma (be centų). Sąskaitos galiojimo laikas toks pat, kaip ir pildantis tradiciniais būdais.


Pigu.lt yra internetinė parduotuvė, kurioje kokybiškas žinomų gamintojų prekes galite įsigyti žymiai pigiau. Jau šimtai tūkstančių Lietuvos gyventojų pasinaudojo puikia galimybe neiškeliant kojos iš namų apsipirkti ir tuo pačiu sutaupyti.

Iš tūkstančių Pigu.lt prekių tikrai išsirinksite tai, ko Jums reikia.

Prekes galite užsakyti internete – www.pigu.lt.


BILIETAI LT – nacionalinis bilietų platintojas!
Bilietai į įvairius renginius: koncertus, sporto varžybas, naktinius klubus, teatrus.


TIKETA – modernus bilietų platinimas. Įsigykite E.Bilietą į koncertą, teatrą, ar sporto varžybas neišeidami iš namų.


UAB „BILIETŲ PASAULIS“ yra spektaklių, koncertų, festivalių, vakarėlių, sporto ir kitų renginių bilietų platintojas.


Mano elektra – savitarnos svetainė AB LESTO klientams. Svetainėje klientai gali peržiūrėti sąskaitas, išplėstines skaičiuotes, mokėjimus ir apmokėtus rodmenis, deklaruoti ar pasitikslinti skaitiklių rodmenis.


Mano Creditinfo - tai galimybė Jums įsivertinti savo kredito reitingą ir pamatyti savo pradelstus įsiskolinimus bei jų istoriją. Nedvejokite - pasitikrinkite savo kredito reputaciją ir būtinai pašalinkite trūkumus, kurie gali tapti kliūtimi gauti paskolą, mobilų telefoną ar kitas paslaugas ateityje.


MEZON – tai neribotų duomenų internetas, suteikiantis laisvę naršyti, atrasti, pažinti ir dalintis juo, kad ir kur bebūtumėte! Namuose, biure ar už jų ribų MEZON taps jūsų nepamainomu draugu. Naudokitės kokybišku bei saugiu interneto ryšiu visame MEZON ryšio tinkle.


Maisto ir kitų kasdienių prekių parduotuvė internete, kuri Jums padės sutaupyti laiko apsiperkant.
BARBORA – šviežias būdas apsipirkti!


Draudimas internetu. Transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimas, Kelionių draudimas. Gyventojų turto draudimas. Greičiau, pigiau, patogiau.


Taupyk laiką ir pinigus, pirk BTA automobilio ar kelionės draudimą internetu!
Apsilankyk www.epolisas.lt ir įsigyk draudimą internetu 24 val. per parą, 7 d. per savaitę!


Draudimo paslaugos internetu. Draudimo pasiūlymų pasirinkimas ir užsakymas iš visų draudimo kompanijų vienoje vietoje.


UADB „Seesam Lietuva“ draudimas internetu.
Įsigykite automobilio, būsto ar kelionės draudimą internetu! Paprastas ir greitas būdas įsigyti draudimą su galimybe apmokėti internetu, o draudimo polisą gauti paštu. Taip pat draudimui internetu taikoma 10% nuolaidą.
Įsigykite „Seesam Lietuva“ draudimą internetu: tai paprasta ir greita!


ADB „Gjensidige“ – patogus ir paprastas draudimas internetu. Gaukite vairuotojų privalomajam draudimui ir kelionių draudimui 15 % nuolaidą.
Registruokite įvykį ir stebėkite jo eigą, sumokėkite draudimo įmokas, peržiūrėkite savo draudimo sutartis.


AUTOCENTRAS "TRAUKA" - PATIRTIS / KOKYBĖ / GARANTIJA.
Autocentras "TRAUKA", įsikūręs Vilniuje, PLC "Panorama", prekiauja tik geros būklės automobiliais. Be to, siūlome automobilių draudimą, draudiminių įvykių administravimą, popardaviminę priežiūrą, kvalifikuotas konsultacijas.


"Patogu pirkti" - knygynas internete.
Knygyne galite įsigyti įvairiausias knygas, susipažinti su knygų anonsais, anotacijomis, recenzijomis bei skaitytojų atsiliepimais. Užsakytos knygos pristatomos tiesiai į namus jūsų nurodytu adresu. Knygas galite pirkti ne tik sau, bet ir siųsti dovanų artimam žmogui.


Senukų“ internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt siūloma daugiau kaip 30 000 pavadinimų prekių. Pirkite, taupydami laiką ir pinigus!


Įmonės UAB "Įrankiai.lt" specializacija: statybos, pramonės, sodo darbams skirtų įrankių prekyba.

Užsisakykite įrankius internetu svetainėje www.irankiai.lt.


OFFICEDAY – Lengva diena biure!
Platus raštinės reikmenų, popieriaus prekių, rašymo priemonių, kompiuterinės ir biuro technikos, eksploatacinių medžiagų, biuro baldų, konferencijų įrangos pasirinkimas. Individualūs pasiūlymai ir įmonės biuro aprūpinimo sprendimai.


"Interflora" - pristato gėles Lietuvoje ir visame pasaulyje!


www.myliugeles.lt - skoningos gėlių puokštės internetu. Gėlės namams, biurams ar šventėms visoje Lietuvoje. Nemokamas gėlių, puokščių ar kompozicijų pristatymas.


"Naminukas" - elektroninė prekyba buitiniais prietaisais.
Čia rasite platų buitinių prietaisų asortimentą, išsamią informaciją apie juos bei konsultacijas įvairiais buities prietaisų klausimais. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.


www.laredoute.lt - didžiausia drabužių bei namų apyvokos prekių iš Prancūzijos internetinė parduotuvė Lietuvoje. Čia galėsite įsigyti aprangos, avalynės, aksesuarų bei įvairių prekių namų dekoravimui.


www.vulcan.lt - garsių gamintojų drabužių, avalynės ir aksesuarų išparduotuvė internete. Sporto ir laisvalaikio stilius: Adidas, Adidas Originals, Nike, Puma, Reebok, Lonsdale, Everlast ir kt. garsūs gamintojai.


Kitoks požiūris į prekybą SKAITMENINE ir KOMPIUTERINE TECHNIKA, garantinį ir negarantinį servisą. Kitoks požiūris į klientą — TAVE


3norai.lt - tai kompiuterinė įranga, buities technika, foto technika, garso ir vaizdo aparatūra, mp3 grotuvai, mobilūs telefonai, santechnika... asortimentas plečiamas, prekių pristatymas nemokamas.


reBuild.lt – elektroninė parduotuvė, savo asortimente turinti tokias prekių grupes: kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, televizoriai, fotoaparatai, mobilūs telefonai, spausdintuvai, monitoriai, kompiuterių dalys bei buitinė technika.


eks.lt - elektronines komercijos sistema
Kompiuterinės įrangos kataloge rasite išsamią informacija apie kiekvieną produktą, sužinosite kaip jus dominančią prekę vertina kiti parduotuvės lankytojai. Kompiuterį galite išsirinkti iš siūlomų prekių katalogo arba susikomplektuoti savarankiškai. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.


ona.com - interjero aksesuarų bei meno kūrinių parduotuvė
Unikalios rankų darbo prekės, pagamintos iš natūralių, ekologiškų medžiagų ir pritaikytos moderniam interjerui. Pristatymas į bet kurią pasaulio šalį, dovanos ir sveikinimai.


Neriba.lt – elektroninės ir buitinės technikos parduotuvė internete
Platus garso ir vaizdo aparatūros, kompiuterinės ir buitinės technikos asortimentas vienoje vietoje. Jūsų pirkinį nemokamai pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą.


super.lt - knygynas internete
Universaliame knygyne rasite grožinės, pramoginės, mokslinės, vaikų ir jaunimo literatūros. Parduodami muzikos CD ir MC, kompiuteriniai žaidimai. Užsakytos prekės visoje Lietuvoje pristatomos pirkėjams į darbovietę, namus, siunčiamos paštu į užsienį.


Prenumerata.lt - paprasta ir patogu prenumeruoti leidinius internetu!


BaltijosLinai.lt - platus patalynės, stalo užtiesalų, virtuvės ir vonios tekstilės, moteriškų ir vyriškų drabužių, dovanų pasirinkimas iš 100% lino. Jei norite susikurti jaukius namus ar pradžiuginti artimuosius miela dovana – būtinai užsukite pas mus. Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.


ECOLINES - didžiausias tarptautinis vežėjas Baltijos šalyse. Kompanijos ECOLINES autobusais pasieksite 16 Europos šalių.: Latviją, Estiją, Lenkiją, Rusiją, Ukrainą, Vokietiją, Belgija, Olandiją, Prancūziją, Šveicariją, Angliją, Slovakiją, Austriją, Vengriją, Bulgariją, Graikiją. Perkant bilietus internetu - visada pigiau!


MarkIT - įmonėms skirta IT pirkimų sistema, veikianti 12 ES šalių. Aktuali 10 Lietuvos ir užsienio sandėlių informacija apie likučius ir kainas. Platus asortimentas (daugiau nei 50 000 produktų), ir operatyvus pristatymas.


„Penki: pirk“ – parduotuvė internete. Čia galite įsigyti kompaktinių plokštelių, knygų, kompiuterinės technikos žemesnėmis kainomis nei įprastose parduotuvėse bei sužinoti klientų atsiliepimus apie dominančią prekę. Jūsų pasirinkta prekė bus pristatyta tiesiai į namus.


SuperPigu.lt
Prekyba internete. Buitinė technika, foto, garso, kompiuterinė technika. Pirkėjams garantuojame patrauklias kainas, saugų pirkimą, patogią prekių paiešką ir užsakymą, greitą prekių pristatymą į namus ar biurą, ivairius apmokėjimo būdus, išsamias konsultacijas.


"LaisvalaikioDovanos.lt" - didelis pramogų asortimentas, kurį galima užsisakyti tiesiog internetu. Čia siūlomos dovanos tikrai padės nustebinti artimąjį, draugą ar kolegą.


Open 24 - elektroninė avalynės parduotuvė. Čia rasite avalynės tokių gamintojų, kaip: Crocs, U.S. Polo Assn., Koalabi, Pepe Jeans, Desigual ir kt. Prekių pristatymas per 1-2 d.d. Nemokamo keitimo ir grąžinimo garantija.


Lęšis.lt - internetinė kontaktinių lęšių parduotuvė, kurioje saugiai, greitai ir patogiai galite nusipirkti savo mėgstamus kontaktinius lęšius.


hiperfarma.lt – ateities vaistinė. Čia greitai ir patogiai galite įsigyti sveikatos ir sveikatinimo prekių: medicinos technikos, skirtos naudoti namuose, maisto papildų, kosmetikos, prekių mamai ir vaikui, slaugos, optikos, ortopedijos prekių ir dar daugiau. hiperfarma.lt dovanų kuponas – puiki dovana artimajam!


Lavinantys.lt – tai lavinamieji žaislai, knygutės vaikams ir edukacinės priemonės interneto parduotuvėje su patarimais ir idėjomis, suvokiantiesiems lavinimo reikšmę.


smailyte.lt - tai Pelytės Smailytės tinklapis internete. Maži smalsučiai čia ras įvairiausių smagumų, o ieškantys dovanėlės tėveliai ar giminaičiai – pažintinių pasakėlių knygelę „Smagiosios Pelytės Smailytės istorijos“.


Interneto parduotuvėje www.hairfree.lt prekiaujame moderniomis plaukų šalinimo ir odos priežiūros priemonėmis, kurios ilgam užtikrins nepriekaištingą Jūsų išvaizdą. Asortimentą sudaro tik sertifikuotos žinomų gamintojų prekės.


Mokėjimai.lt – įmokų surinkimo paslaugos internetu. Patikima ir saugi atsiskaitymų internetu sistema, skirta norintiesiems internetu parduoti ar įsigyti prekių ir paslaugų.
Gsms.lt – trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo paslaugos internetu. Trumpųjų žinučių (SMS) siuntimas į visus Lietuvos ir užsienio tinklus.


„Intymi pagunda“ – prekybos internetu profesionalai, prekiaujantys išskirtiniu moterišku apatiniu trikotažu. Užtikriname kruopščiai atrinktą prekių asortimentą, paprastą ir patogų apsipirkimą, kokybišką aptarnavimą ir žaibišką prekių pristatymą per 1–3 darbo dienas.


Žoliapjovės.lt - žoliapjovės, vejos traktoriai, kita sodo technika ir įrankiai. Visiškai paruošiama ir išbandoma technika. Esame oficialus Stiga, Solo, Alpina garantinės ir pogarantinės priežiūros teikėjas.


Geraakcija.lt – akcijų portalas, kuriame kasdien galite rasti naujų mėgstamų prekių ar paslaugų net su 50 % nuolaidomis! Tinklalapis kasdien vartotojams pasiūlo vis naują akciją ir nuolat ieško būdų nustebinti savo pirkėjus.


Pirk.lt – tai elektroninė parduotuvė, siūlanti platų prekių ir paslaugų pasirinkimą – nuo kasdienio vartojimo iki prabangos prekių. Kokybiškas klientų aptarnavimas ir konkurencingas asortimentas. Pirkėjui prekės pristatomos į jo pasirinktą, patogiausią atsiėmimo vietą.
Prekes galite užsakyti internetu, apsilankę tinklalapyje www.pirk.lt, arba telefonu +370 52 22 22 22


MEDIUM – tai elektroninis prekybos centras: žinomos madingų ir kitokių įvairių prekių parduotuvės, daug specialių pasiūlymų. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.


Avitela.lt tai 17 metų patirties turinčio buitinės technikos prekybos tinklo „Avitela“ internetinė parduotuvė, kurioje galima įsigyti kokybiškos buitinės elektronikos prietaisų už priimtiną kainą. „Avitela.lt“ parduotuvė klientams siūlo platų prekių asortimentą, prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir lanksčias apmokėjimo už prekes sąlygas.


paveikslai.lt - tai Meno galerija internete, kurioje rasite tik originalius Lietuvos tapytojų darbus. Iš viso - keli tūkstančiai meno kūrinių, jiems išrašomi autentiškumo sertifikatai.


remai.lt - tai rėminimo dirbtuvės internete; čia rasite didelį įvairiausių rėmų pavyzdžių pasirinkimą. Taip pat galėsite įsigyti ne tik rėmelių, bet ir jau įrėmintų produktų, pavyzdžiui, ant kamščio klijuotą pasaulio žemėlapį.


Interneto parduotuvėje www.zemakaina.lt prekiaujame tik originaliomis žinomų gamintojų prekėmis už mažesnę kainą. Kasdien dirbame tam, kad klientas populiariausias sezono prekes galėtų įsigyti pigiau ir dar daugiau sutaupytų.


Interneto knygynas KNYGOS.lt – platus knygų pasirinkimas, patrauklios kainos, patogus įsigijimo procesas, malonus ir greitas aptarnavimas.


Egnetas.lt – elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti ir įsigyti kompiuterių, kompiuterinės technikos, televizorių, namų elektronikos, daugialypės terpės įrangos ir daugelį kitų Jums naudingų ir reikiamų produktų.
Naujų, sertifikuotų ir garantiją turinčių produktų galima užsakyti internetu tinklalapyje www.egnetas.lt, telefonu +370 690 900 01 ir el. paštu, kurį rasite apsilankę elektroninėje parduotuvėje ™ egnetas.lt.


“Homedeco” yra pirmoji specializuota internetinė tapetų parduotuvė Lietuvoje. Mes prekiaujame kokybiškais garsiausių Europos gamintojų tapetais.


Post24 – šiuolaikiška, ekonomiška ir patogi paslauga siuntoms siųsti ir/ar gauti, naudojant savitarnos terminalus. Šia paslauga paprasta naudotis tiek juridiniam, tiek privačiam asmeniui. Post24 savitarnos siuntų terminalai veikia 24/7, tad siuntas siųsti ir atsiimti galima bet kuriuo paros metu, negaištant laiko ilgose pašto eilėse. Baltijos šalyse veikia per 100 Post24 siuntų terminalų. Daugiau apie Post24 paslaugas skaitykite www.post24.lt arba susisiekite su mumis el.paštu info@post24.lt. Post24 vertinantiems savo laiką ir pasirinkimo laisvę!


UAB „Duomenų centras“ – tai vienas didžiausių Lietuvoje esančių duomenų centrų, veikiančių nuo 2001 metų. Įmonė didžiąją savo paslaugų dalį eksportuoja net į 100 pasaulio valstybių. Mes, siekdami didinti įmonės kompetenciją, tobuliname darbuotojų įgūdžius ir žinias. Labai didelį dėmesį skiriame klientams ir jų aptarnavimui. Pagrindinės mūsų paslaugos - individualių serverių nuoma, virtualieji serveriai, tinklalapių talpinimas serveriuose, interneto vardų registracija, ssl sertifikatai svetainių saugumo užtikrinimui.
Išbandyti mūsų serverių nuomos paslaugas galite svetainėje www.duomenucentras.lt


GITANA – nusipirkti profesionalius įrankius internetu www.gitana.lt taip pat paprasta, kaip ir parduotuvėje! Mūsų puslapyje pateikiamas platus įrankių pasirinkimas pramonei, automobilių servisams, statybai, sodui. Akumuliatoriniai, elektriniai, hidrauliniai, pneumatiniai ir rankiniai įrankiai pigiau ir patogiau.


„CV-Online“ – interneto personalo paieškos ir atrankos įmonė.
Darbuotojų paieškai įmonės gali naudotis įvairiomis internetinėmis „CV-Online“ paslaugomis ar jų kombinacijomis, pradedant 1 darbo skelbimo publikavimu dvi savaites ir baigiant neribotu darbo skelbimų skaičiumi + CV duomenų bazės naudojimu 12 mėnesių.
„CV-Online“ tinklalapyje naujo ar geresnio darbo ieško išsilavinę, turintys darbo patirties, mokantys užsienio kalbas, specialistai.


pigiausiosdalys.lt – automobilių dalių užsakymo sistema internetu www.pigiausiosdalys.lt, telefonu 1678 ir automobilių dalių salonuose Vilniuje, Algirdo g. 25 ir Šiauliuose, Žemaitės g. 59. Klauskite ir sužinokite reikiamų dalių kainas jau šiandien.


Interneto parduotuvėje www.emilijonas.lt buitinės technikos ir elektronikos prekės. Asortimentą sudaro tik patikrinti prekių ženklai. Pirkdami internetu sutaupysite ne tik laiką, bet pinigus.


www.kavosdraugas.lt – specializuota kavos aparatų ir kavos parduotuvė, kurioje draugiški ir patyrę konsultantai padės ne tik išsirinkti būtent tai, ko Jums reikia, bet patars ir apmokys, kaip geriausia naudoti ir prižiūrėti Jūsų kavos aparatą.
P.S. Mes mėgstame bendrauti ir nuolat turime karštos kavos – užsukite.


Imperija.lt – interneto parduotuvė, kurioje rasite kokybiškas žinomų gamintojų prekes, skirtas maloniam maisto gaminimui, o prekių asortimentą sudaro tik patikrinti prekių ženklai. Siūlomas platus buitinių virtuvės prietaisų, indų ir įrankių, skirtų maisto gaminimui, asortimentas, prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir lanksčios apmokėjimo už prekes sąlygos.
Nekelkite kojos iš namų – taupykite laiką ir pinigus pirkdami internetu www.imperija.lt, nes iš tūkstančių vienoje vietoje siūlomų prekių tikrai išsirinksite Jums reikiamą.


„IT Taškas“ – kompiuterinės technikos parduotuvių ir remonto tinklas. Pirkdami prekes elektroninėje parduotuvėje www.it-taskas.lt, galite pasinaudoti banko nuoroda, kuri leis Jums greičiau apmokėti už įsigytas prekes.


www.fejosnamai.lt yra mylimiausia patalynės ir namų dekoro parduotuvė internete, kurioje atskleidžiame jaukių ir stilingų namų paslaptis. Siūlome Jums didžiausią patalynės asortimentą Lietuvoje, todėl čia rasite viską, ko reikia spalvotai kasdienybei ir geram poilsiui!
Draugiškas, besišypsantis ir visuomet nusiteikęs padėti „Fėjos namų“ kolektyvas patars, pakonsultuos ir padės išsirinkti, todėl vos tik iškilo klausimų, mielai laukiame Jūsų skambučio!


rde.lt. Profesionalus aptarnavimas, patogus apsipirkimas ir greitas prekių pristatymas rde.lt el. parduotuvėje. Siūlome Jums itin gausų kompiuterių, mobiliųjų telefonų, vaizdo, garso ir buitinės technikos asortimentą.


Aroma24.lt - tai kvepalų, kosmetikos ir plaukų priežiūros priemonių interneto parduotuvė. Žinomų gamintojų prekės už patrauklią kainą, ženklios nuolaidos ir dovanos – visa tai siūlome jums, kad pirktumėte pas mus su dideliu malonumu!


Stilingai.lt – internetinė aprangos parduotuvė. Čia rasite didelį drabužių, aksesuarų, batų pasirinkimą moterims, vyrams, vaikams. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną. Stilingai.lt – tai nepaprasta parduotuvė, tai Jūsų gyvenimo stilius! Greita, patogu, paprasta – www.stilingai.lt


MIOKI yra specializuota e. parduotuvė, kurioje galite įsigyti aukščiausios kokybės japoniškų sauskelnių MOONY, MERIES ir GOO.N.
Prekes galite užsisakyti www.mioki.lt. Pristatymas visoje Lietuvoje.


Eurolina.lt - santechnikos, vonios ir virtuvės įrangos internetinė parduotuvė. Palankios pristatymo sąlygos visoje Lietuvoje.


Masinis.lt – tai Masinio apsipirkimo portalas, kuriame rasite įvairių prekių (šiuo metu daugiau nei 20000) ir paslaugų (šiuo metu daugiau nei 2000) su nuolaidomis, akcijomis ar tiesiog pigiau internete nei kitur. Prekių ir paslaugų gausa leidžia patenkinti tiek kūdikio, tiek senjoro poreikius. :) Kilus klausimams visada prašome kreiptis, su didžiausiu malonumu padėsime išsirinkti ir sutaupyti.


Didžiausias populiariausių Estijos mados prekės ženklų asortimentas – „Monton“, „Mosaic“, „Ivo Nikkolo“, „Bastion“ ir „Baltman“ vienoje platformoje. Daugiau nei 2300 prekių. Lengvai rasite ir greitai palyginsite – patogu išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai. Ir jokių eilių!


www.sargiai.lt - tai originalūs Durex ir kiti geriausi prezervatyvai ir lubrikantai internetu pigiau! Mažos kainos, greitas pristatymas, 100% slaptumas ir tik kokybiški produktai. Užsakymai gali būti pristatyti Jums į namus, paštą, Omniva terminalą, DPD Pickup siuntų tašką arba atsiimti mūsų sargių parduotuvėje Vilniuje šalia VCUP.


Paysera – tarptautinė, daugiau nei 100 pasaulio šalių veikianti mokėjimų sistema, siūlanti internetu bei telefonu patogiai ir saugiai valdomas finansines paslaugas privatiems bei verslo klientams: įmokų surinkimą internetu, SMS žinutėmis ar fizinėse vietose, atsiskaitymą internetinėse parduotuvėse, tarptautinius ir vietinius pervedimus, valiutos keitimą, mobiliąją atsiskaitymų aplikaciją ir kitas.


www.efarma.lt - interneto vaistinė, siūlanti didelį vaistinės prekių asortimentą ir pristatanti užsakytas prekes į pageidaujamą vietą, taip pat siūlome įsigyti vaistų mūsų vaistinėse adresu Kalvarijų g. 168 ir Savanorių pr. 6, Vilniuje.


Dekoria.lt - viena didžiausių specializuotų tekstilės gaminių internetinė parduotuvė Lietuvoje. Parduotuvėje www.dekoria.lt surasite daugiau nei 50.000 prekių Jūsų namams. Užuolaidos, romėniškosios užuolaidos, ritininės užuolaidos, staltiesės, baldų užvalkalai, audiniai ir kitos tekstilės prekės.


http://www.drobes.lt/ - Susikurkite išskirtinę foto drobę, džiuginančią Jus kasdien. Ši stilinga interjero detalė, jungianti meną ir šiuolaikines technologijas suteiks jaukumo ir išskirtinumo Jūsų namams arba biurui. Nustebinkite Jums brangius žmones, kolegas arba verslo partnerius, padovanokite originalią foto dovaną. Palepinkite save, užsisakykite nuotrauką ant drobės, nustebsite, kaip puikiai foto ant drobės gali pagyvinti, pagražinti ir suteikti jaukumo Jūsų namams. Geriausia foto dovana bet kokia proga!


http://fotokalendoriai.lt/ - tai interneto svetainė, kurioje galite įvykdyti individualius fotokalendorių užsakymus. Pastaruoju metu asmeninis kalendorius tapo labai populiari ir mėgstama dovana. Jūs galite susikurti kalendorių su savo mėgstamiausiomis nuotraukomis, paveikslėliais ar logotipais. Kalendorius galės prasidėti bet kuriuo mėnesiu. Taip pat galėsite pasirinkti kitus kalendoriaus parametrus ir susikurti išties išskirtinį kalendorių. Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas, įsiklausome į Jūsų norus!


http://musuknyga.lt/ - Ar bent pagalvojote apie tai, kaip smagu būtų skaityti pasaką, kurioje puikuojasi Jūsų vaikas? Nuo šiol tai įmanoma! Dar įdomesnės pasakos, įdomesni nuotykiai ir įdomesnės užduotys, nes jose dalyvaus ir Jūsų vaikas. Jūsų mažylis galės pats įkūnyti pasakų herojus ir keliauti bei patirti nuotykius kartu su kitais pasakų veikėjais.


Pirktipigu.lt - internetinė buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė, kurioje galėsite išsirinkti žinomų gamintojų prekes. Pirktipigu.lt klientams siūlo platų prekių asortimentą, jų pristatymą visoje Lietuvoje ir lankščias apmokėjimo galimybes. www.pirktipigu.lt - ateik, pamatyk ir sutaupyk!


PasiutusLape.lt – tai specializuota SPA, masažų ir grožio paslaugų elektroninė parduotuvė, kurioje klientams siūlomas ne tik didelis paslaugų asortimentas, bet ir paslaugų teikėjų įvairovė. El. parduotuvė orientuota į moteris ir veiklą vykdo visoje Lietuvoje.


Jei naršydami interneto parduotuvėse nesinaudosite interneto banku, jis bus automatiškai atjungtas po 15 min.

„Swedbank”, AB neatsako už interneto parduotuvėse siūlomas prekes ir paslaugas, jų neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Visa atsakomybė už siūlomas prekes ir paslaugas tenka parduotuvių savininkams.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.