Asmens duomenų tvarkymas

Mes rūpinamės Jūsų duomenų saugumu

Vertiname Jūsų pasitikėjimą mumis ir esame įsipareigoję saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
Jūsų asmens duomenų saugumas – svarbiausias mūsų prioritetas. Todėl norime, jog žinotumėte, kokius Jūsų asmens duomenis renkame, kokiais tikslais juos naudojame ir kaip užtikriname jų saugumą.

Swedbank asmens duomenų tvarkymo principai
Jūsų duomenys suteikia mums galimybę geriau jus aptarnauti
Asmens duomenys būtini, kad galėtume teikti Jums savo produktus bei paslaugas ir gerinti Jūsų patirtį, pateikdami Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Asmens duomenys mums padeda suprasti jūsų poreikius, o tai būtina, kad galėtume suteikti jums tinkamiausią pagalbą ir konsultacijas.
Su mumis jūsų duomenys saugūs
"Swedbank" įsipareigoja saugoti jūsų asmeninius duomenis. Nuolat įgyvendiname tinkamas techninio ir organizacinio pobūdžio priemones apsaugoti duomenims nuo neteisėto priėjimo prie jų, todėl jūsų turtas "Swedbank" yra apsaugotas.
Klientų duomenys laikomi banko paslaptimi ir konfidencialia informacija.
Jūs galite valdyti savo duomenis
"Swedbank" užtikrina nuolatinę klientų teisę valdyti savo asmeninius duomenis. Interneto banke galite matyti, kokius duomenis apie jus turi bankas. Jūs galite ištaisyti neteisingus ir netikslius duomenis, atnaujinti savo pasirinkimus interneto banke, banko klientų aptarnavimo padaliniuose ir paskambinę į Konsultacijų centrą.
 • Kokius asmens duomenis renkame?

  Asmens duomenys - tai visa informacija, susijusi su tam tikru asmeniu: nuo asmens tapatybės duomenų - vardo ir pavardės, asmens kodo iki informacijos apie kortele atliktus mokėjimus, banko skyriuje įvykdytas bankines operacijas, sudarytas sutartis bei pokalbius su Konsultacijų centro darbuotojais.

  Banko renkami duomenys priklauso nuo to, kokiomis paslaugomis naudojasi klientas. Galime rinkti tokią informaciją kaip vardas ir pavardė, asmens kodas, gimimo data ir kt. Duomenys pateikiami ir klientui susisiekus su mumis per interneto banką, mobiliąją bankininkystę, el. paštu, telefonu ar apsilankius banko skyriuje. Asmens duomenis taip pat gauname iš tokių trečiųjų šalių kaip Gyventojų registras.

  "Swedbank" siekia užtikrinti, kad būtų tvarkomas minimalus kiekis asmens duomenų, be to, jūs galite kontroliuoti, kokius duomenis bankui atskleisite. Asmens duomenys yra saugomi tik tiek, kiek tai yra būtina.

  Daugiau informacijos "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų 3-iame skyriuje

 • Kodėl renkami asmens duomenys?

  Jūsų duomenys yra būtini, kad bankas galėtų suteikti jums pageidaujamas paslaugas ir produktus bei užtikrinti tinkamą duomenų naudojimą. Duomenys taip pat reikalingi klientų nuomonės apklausoms ir rinkos analizei, siekiant pagerinti banko produktų ir paslaugų kokybę. Taip pat svarbu, kad asmens duomenys padeda užkirsti kelią pinigų plovimui, valdyti įsiskolinimus, įvertinti riziką. Jūs taip pat turite teisę nuspręsti, ar jums šie teikiami pranašumai reikalingi.

  Daugiau informacijos "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų 4-ame skyriuje

 • Asmens duomenų perdavimas užtikrina geresnį aptarnavimą

  Norint užtikrinti sklandų klientų aptarnavimą ir suteikti tinkamą informaciją apie visus "Swedbank" grupės produktus, gali tekti perduoti kai kuriuos asmens duomens "Swedbank" grupės įmonėms.

  Taip pat kartais tenka atskleisti informaciją trečiosioms šalims. Perduodant duomenis (tam tikrais atvejais) trečiosioms šalims. Pvz., telekomunikacijų įmonė gauna kliento telefono numerį ir žinutės tekstą, kuri turi būti nusiųsta klientui apie "Swedbank" paslaugas. Duomenys atskleidžiami ir tais atvejais, kai to reikia pagal įstatymus ar teisinius procesus.

  Daugiau informacijos "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų 6-ame skyriuje

 • "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų pokyčiai ir pranešimas apie juos

  Visus asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančias nuostatas rasite čia: „Swedbank“ asmens duomenų tvarkymo principai.

  Daugiau informacijos "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų 11-ame skyriuje

  Apie Asmens duomenų tvarkymo principų pakeitimus "Swedbank" informuoja trumpąja žinutes, paštu, el. paštu, interneto banko žinute, "Swedbank" programėlės pranešimu ar kitu būdu ne vėliau kaip prieš mėnesį iki tokių pasikeitimų įsigaliojimo.

  Jei turite kokių nors abejonių, klausimų ar nusiskundimų dėl asmens duomenų tvarkymo, susisiekite su banku jums patogiu būdu.

  Daugiau informacijos "Swedbank" asmens duomenų tvarkymo principų 10-ame skyriuje

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.