Kasko draudimas

Pasirūpinsime daugiau nei Jūsų automobiliu

Apdraudę automobilį Elitiniu Kasko, gausite ne tik įprastą draudimą nuo visų rizikų bet ir:

 • keleivių nelaimingų atsitikimų draudimą;
 • raktelių praradimo draudimą;
 • kelionės nutrūkimo draudimą;
 • asmeninių daiktų draudimą.

Dėmesio! Jeigu nesate „Swedbank“ klientas, paskambinkite mums tel. 1884, pasirinkite „5“ ir mes paskaičiuosime Jums Kasko kainą.

Su Kasko draudimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Draudimo apsaugų aprašymai

Standartinis Kasko draudimas Elitinis Kasko draudimas
Visų rizikų draudimas
Pagalba kelyje visą parą
Papildomos įrangos draudimas
Kelionės nutrūkimo draudimas
Raktelių praradimo draudimas
Asmeninių daiktų draudimas 1200Eur
Transporto išlaidų draudimas 50Eur
Nelaimingų atsitikimų draudimas
Pakaitinis automobilis Galima pasirinkti
Galiojimo teritorija Geografinė Europa arba Europa išskyrus Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldaviją, Gruziją, Armėniją, Azerbaidžaną, Turkiją, Kazachstaną
Apskaičiuoti įmoką ir sudaryti sutartį

Draudimo apsauga galima transporto priemonėms, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg. Draudimo apsaugos galioja toje pačioje teritorijoje kaip ir automobilio draudimo apsauga. Papildomas draudimas negali būti pasirinktas nedraudžiant automobilio.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Su Kasko (transporto priemonių) draudimo taisyklėmis lietuvių kalba susipažinti ir atsisiųsti jų kopiją galite čia.

 • Draudimo apsaugai netaikome jokio vairuotojo amžiaus ar stažo apribojimo.
 • Transporto priemonių, kurių amžius yra iki penkerių metų, remontui naudojamos naujos originalios dalys.
 • Draudžiama papildoma įranga: nešiojamoji navigacija, stogo bagažinė, dviračių ar slidžių laikikliai, vaikiška (kūdikio) automobilinė kėdutė, valstybinio numerio ženklas bei prie Automobilio prijungta priekaba, kurios bendroji masė – iki 750 kg. Taip pat draudžiamas papildomas padangų ir (ar) ratlankių komplektas, kurie laikomi užrakintoje saugojimo patalpoje.
 • Pagalba kelyje galioja visą parą bei padengia būtinas ir protingas išlaidas (pvz. transportavimas, automobilio variklio užvedimas, padangų remontas ar keitimas ir kt.)
 • Žalą automobilio kėbulo stiklams, išorinių veidrodėlių stiklams ir žibintams atlyginame netaikydami išskaitos, jei remontuojama ar keičiama mūsų nurodytose remonto dirbtuvėse.
 • Draudimo įmokos mokamos be pabrangimo Jums patogiu periodiškumu – 1, 2, 4 ar 12 kartų per metus.
 • Jeigu Kasko draudimo sutartis sudaroma kartu pasirašant lizingo sutartį su UAB „Swedbank Lizingas“, draudimo įmokos mokamos kas mėnesį be pabrangimo kartu su lizingo įmokomis.

Išskaita – suma, kuri kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju yra išskaitoma iš draudimo išmokos, ją turėsite sumokėti remontą atlikusiam asmeniui. Jei turtas nebuvo remontuojamas, išskaitos sumą išskaičiuosime iš Jums priklausančios draudimo išmokos.

Išskaita netaikoma:

 • kai draudžiamąjį (kelių eismo) įvykį sukelia trečioji šalis ir jos atsakomybę už žalą apdraustam Automobiliui įrodo tai patvirtinantys dokumentai ar teisėsaugos institucijų sprendimai;
 • kai žala padaryta tik transporto priemonės stiklams ir jie keičiami draudiko nurodytose remonto dirbtuvėse.

Jei dėl vieno įvykio gali būti taikomos dvi išskaitos, mokant draudimo išmoką taikoma tik viena – didesnė – išskaita.

Draudėjas (Jūs) vadovaudamasis Draudiko (Mūsų) pateikta fotografavimo instrukcija, privalo atsiųsti apdraustos transporto priemonės nuotraukas el. paštu draudimas.nuotraukos@swedbank.lt ne vėliau kaip per 3 dienas nuo draudimo sutarties sudarymo dienos. Jeigu ši (aukščiau pateikta) pareiga nebus įvykdyta, Draudikas taikys tris kartus didesnę išskaitą, nei nurodyta draudimo liudijime, bet ne mažiau kaip 300 EUR.

Prašome kuo greičiau apie jį pranešti „Swedbank“ klientų aptarnavimo darbuotojams:

Gavę Jūsų pranešimą, patarsime, kaip toliau elgtis ir kokių imtis veiksmų.

Jei Jūsų transporto priemonei ir (ar) asmeniniams daiktams buvo padaryta žala:

 • Skambinkite skubios pagalbos numeriu 112, jei eismo įvykyje sužeidžiami žmonės arba eismo įvykio dalyviai nesusitaria dėl eismo įvykio kaltininko, nukentėjęs asmuo nežinomas arba apdraustas turtas yra sunaikintas, pavogtas arba kyla gaisro, sprogimo ar aplinkos užteršimo pavojus.
 • Kai tik turėsite galimybę, iš karto informuokite mus apie įvykį arba paprašykite Jums artimo žmogaus, kad apie tai praneštų aukščiau nurodytais kontaktais. Mes patarsime Jums, ką daryti įvykio vietoje, priimsime Jūsų pranešimą apie žalą ir patarsime, ką daryti toliau.

Jei reikia pagalbos kelyje, skambinkite bendruoju banko telefonu 1884.

Prieš pradedant remonto darbus, jų sąmatą reikia suderinti su mūsų ekspertu.

Jus taip pat galėtų dominti

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.