Saugus vaiko fondas

metai
metai
%

Vidutinis metinis investicijų pajamingumas

%
%
%

  Prognozuojami rezultatai
Prognozuojama sukaupta suma sutarties laikotarpio pabaigoje  
Prognozuojama sumokėtų įmokų suma  
Sumokėtų įmokų suma, pritaikius mokesčių lengvatą (15 proc.)*  
Prognozuojama garantijos suma, sutarties laikotarpio pabaigoje  
Prognozuojama sutartyje taikomų mokesčių suma  
Prognozuojama išmoka sutarties laikotarpio pabaigoje  
Prognozė (Teigiamas scenarijusNeigiamas scenarijus0% grąžos scenarijusYour defined scenario)
Sutarties galiojimo metai Sumokėtų įmokų suma Sumokėtų įmokų suma, pritaikius mokesčių lengvatą (15 proc.) Rizikos mokestis pagal kainyną Administravimo ir garantijos mokesčiai pagal kainyną Prognozuojama sutarties investicinė vertė Prognozuojama garantijos suma
  • * Skaičiuojama vertinant tik į šią draudimo sutartį sumokėtas įmokas bei darant prielaidą, kad įmokos į pensijų fondus, profesinių pensijų fondų dalyvių asociacijų ir (ar) jiems analogiškų subjektų, veikiančių Europos ekonominės erdvės valstybėje, nebuvo mokamos.
  • Atkreipiame dėmesį, kad bendra 2000 EUR įmokų suma per metus (nuo kurių galima susigrąžinti 15%, pasinaudojant GPM lengvata ) taikoma kaupiamojo gyvybės draudimo įmokoms bei įmokoms į pensijų fondus ir profesinių pensijų fondų dalyvių asociacijų ir (ar) jiems analogiškų subjektų, veikiančių Europos ekonominės erdvės valstybėje.
  • Sudaryta prognozė yra tik pavyzdys, paskaičiuotas pagal nurodytas prielaidas ir negarantuoja, kad sutarties investicinė vertė ar garantijos suma sutaps su pavyzdyje pateiktais duomenimis.
  • Atkreipiame dėmesį, kad sutarties investicinė vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, priklausomai nuo faktinio investicijų pajamingumo. Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos investicinės vertės.
  • Draudikas mokės garantijos sumą, tik tuo atveju jei sutartis galios iki termino pabaigos ir sutarties investicinė vertė sutarties galiojimo termino pabaigoje bus mažesnė už garantijos sumą.
  • Ši prognozė parengta įvertinus standartinius Saugus vaiko fondas mokesčius.
  • Išsamesnės informacijos teiraukitės artimiausiame „Swedbank“ padalinyje, skambinkite telefonu 1884 arba rašykite elektroniniu paštu info@swedbank.lt.
  • Skaičiuoklėje naudojamos prielaidos ir skaičiavimo logika (planuojama įmoka, pasirinktas taupymo laikotarpis, pelningumo prognozės ir jų scenarijai), iš esmės skiriasi nuo reikalavimų, keliamų produktų pagrindinės informacijos dokumentams, kurie skirti mažmeninių investicinių produktų paketams ir draudimo principu pagrįstiems investiciniams produktams. Renkantis draudimo produktą, prašome peržiūrėti prognozuojamus rezultatus, kurie išdėstyti veiklos rezultatų scenarijų lentelėje Jūsų pasirinkto produkto pagrindinės informacijos dokumento skyriuje „Kokia yra rizika ir kokią grąžą galėčiau gauti?“.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.