Privataus portfelio skaičiuoklė

metai (-ų)
Draudimo įmoka
Ar planuojate pasinaudoti mokesčių lengvata?
Augimo
  Prognozuojami rezultatai
Sumokėtų įmokų suma
Sumokėtų įmokų suma, pritaikius mokesčių lengvatą (15 proc.)*
Prognozuojama sutarties investicinė vertė sutarties pabaigoje
Prognozė (Teigiamas scenarijus)(0% grąžos scenarijus)(Neigiamas scenarijus)
Sutarties galiojimo
metai
Sumokėtų įmokų suma Sumokėtų įmokų suma, pritaikius mokesčių lengvatą (15 proc.) Prognozuojama sutarties investicinė vertė

* Skaičiuojama vertinant tik į šią draudimo sutartį sumokėtas įmokas bei darant prielaidą, kad įmokos į pensijų fondus, profesinių pensijų fondų dalyvių asociacijų ir (ar) jiems analogiškų subjektų, veikiančių Europos ekonominės erdvės valstybėje, nebuvo mokamos.

Atkreipiame dėmesį, kad bendra 2000 EUR įmokų suma per metus (nuo kurių galima susigrąžinti 15%, pasinaudojant GPM lengvata ) taikoma kaupiamojo gyvybės draudimo įmokoms bei įmokoms į pensijų fondus ir profesinių pensijų fondų dalyvių asociacijų ir (ar) jiems analogiškų subjektų, veikiančių Europos ekonominės erdvės valstybėje.


Sudaryta prognozė yra tik pavyzdys, paskaičiuotas pagal nurodytas prielaidas ir negarantuoja, kad sutarties investicinė vertė sutaps su pavyzdyje pateiktais duomenimis.

Atkreipiame dėmesį, kad Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos investicinės vertės.

Ši prognozė parengta įvertinus standartinius Privataus portfelio mokesčius. Standartiniai mokesčiai yra nurodyti kainyne. Sutarties investicinė vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, priklausomai nuo faktinio investicijų pajamingumo ir Jūs galite atgauti mažiau nei investavote.

Išsamesnės informacijos teiraukitės artimiausiame „Swedbank“ padalinyje, skambinkite telefonu 1884 arba rašykite elektroniniu paštu: info@swedbank.lt.

Naudinga žinoti

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.