Terminuotas e-indėlis

Tai paprastas ir saugus būdas laikyti sukauptas lėšas

  • Skirta sukauptam piniginiam rezervui išlaikyti.
  • Pasibaigus pasirinktam terminuotojo indėlio terminui, gausite apskaičiuotas palūkanas ir indėlį.
  • Indėlis yra apdraustas VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“.
Indėlių palūkanos

* Pasidėję 1 mėn. ar ilgesnį terminuotąjį e. indėlį „Swedbank“ interneto banke gausite 0,05% didesnes palūkanas, negu sudarę terminuotojo indėlio sutartį banko padalinyje.

  • Minimali indėlio suma – tik 140 eurų (150 USD, 150 GBP, 1500 NOK, 1500 SEK).
  • Galite pasirinkti indėlio valiutą – eurai, JAV doleriai, Didžiosios Britanijos svarai sterlingų, Norvegijos kronos, Švedijos kronos.
  • Palankus investavimo terminas – nuo 7 dienų* iki 5 metų.
  • Galite rinktis automatinį indėlio pratęsimą.

Visi indėliai iki 100 000 eurų ir ekvivalentu užsienio valiuta yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

* Minimali indėlio suma 7–29 d. terminui – 14 000 EUR, 15 000 USD. Minimali indėlio suma 30 d. ir ilgesniam terminui – 140 EUR, 150 USD, 150 GBP, 1500 NOK, 1500 SEK.

  1. Užpildykite terminuotojo e-indėlio indėlio formos laukus.
  2. Patikrinę įrašytus duomenis, susipažinkite su sutarties sąlygomis ir patvirtinkite sutarties sudarymą.

Jus taip pat galėtų dominti

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.