Informacija apie lizingo bei veiklos nuomos besibaigiančias sutartis

Kreipkitės į mus, jei ieškote naujo automobilio!

  • Nuolat atnaujinami ir pildomi specialūs partnerių pasiūlymai.
  • Greitai ir patogiai pasirašykite lizingo sutartį interneto banke.
  • Lizingo palūkanos naujiems automobiliams – nuo 2.19 % + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0 %).
Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Dėl lizingo sutarties pabaigos

Pasibaigus lizingo sutarties terminui Jūs galite:

  • Sumokėti visas mokėtinas pagal sutartį įmokas ir tapti turto savininku, arba
  • Lizingo sutarties su likutine verte atveju - kreiptis dėl sutarties pratęsimo abiems šalims priimtinomis sąlygomis.

Pasibaigus lizingo sutarties terminui ir Jums sumokėjus visas turto išpirkimo įmokas bei kitas pagal lizingo sutartį mokėtinas sumas, Jūs tapsite lizinguojamo turto savininku. Jeigu turtas yra registruotinas, „Swedbank lizingas“ registruotu paštu atsiųs Jums lizingo sutarties pabaigos aktą (sutarties pabaigos konstatavimo dokumentą), kurio vienas egzempliorius bus skirtas Jums, o kitas – atitinkamai registro įstaigai. Šį dokumentą taip pat galėsite atsiimti asmeniškai atvykę į „Swedbank lizingo“ paslaugų teikimo vietą. Neregistruotino turto atveju pabaigos aktą gausite tik pateikę atitinkamą prašymą.

Jeigu turtas yra registruotinas, su pabaigos aktu Jūs privalote nedelsdami kreiptis į atitinkamą registro įstaigą ir savo sąskaita išregistruoti „Swedbank lizingą“ kaip turto savininką ir valdytoją/naudotoją.

Jeigu Jūs esate pasirašę lizingo su likutine verte sutartį, galite kreiptis dėl sutarties pratęsimo įsipareigojant likutinę vertę padengti per papildomą laikotarpį. Dėl sutarties pratęsimo prašome kreiptis el. paštu info@swedbank.lt ne vėliau nei prieš mėnesį iki sutarties pabaigos, nurodant pageidaujamą jos pratęsimo laikotarpį. Negavę Jūsų pranešimo per nurodytą terminą laikysime, kad ketinate užbaigti sutartį susimokėdami visas įmokas (įskaitant likutinę vertę) pagal turimą grafiką.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl Jūsų sutarties pabaigos, kreipkitės į mus el. paštu info@swedbank.lt arba tel. 1633.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimo kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.