Prisijungimo priemonėmis naudokitės saugiai!

 • Saugokite

  Niekada niekam neperduokite savo prisijungimo priemonių ar įrenginių, kuriais naudojatės prisijungdami. Slaptažodžius, kodus bei kitą informaciją įsiminkite, niekam neatskleiskite ir niekur neužrašinėkite!

 • Iškart blokuokite

  Jei praradote savo prisijungimo priemonę, įtariate, kad kažkas ją pasisavino, arba pastebite įtartinas operacijas, nedelsdami susisiekite su mumis. Priemonių blokavimą vykdome 24/7. Skambučių laukiame tel. 1633
  (iš užsienio +370 5 268 4422).

 • Sužinokite daugiau

  Prašome susipažinti su kitomis saugaus naudojimosi el. paslaugomis sąlygomis puslapyje Prisijungimo priemonės ir saugumas.

Išsirinkite, užsisakykite, sutaupykite!

Tai paprasta ir patogu: išsirinkite bei užsisakykite Jūsų įmonei tinkamiausią Paslaugų planą verslui ir kasdien reikalingomis banko paslaugomis naudokitės už vieną mėnesio mokestį.

 • Auginkite savo verslą lengviau su „Swedbank“

  Naujam ir smulkiam verslui turime įvairių finansavimo sprendimų itin palankiomis sąlygomis.

  Sužinokite daugiau
 • Specialūs automobilių lizingo ir partnerių pasiūlymai automobiliams

  „Swedbank lizingas“ paruošė jums išskirtines automobilių finansavimo sąlygas, o automobilių pardavėjai specialias kainas naujiems ir naudotiems automobiliams.

  Sužinokite daugiau
 • Naujiena! Prie interneto banko ir išmaniosios programėlės verslui junkitės viena ranka

  Atraskite „Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

  Parsisiųskite ir pradėkite naudotis

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.