Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4422). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Prie interneto banko ir išmaniosios programėlės verslui junkitės viena ranka

Atraskite „Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

Smart-ID for iOS    Smart-ID for Android

 • Vasaros pasiūlymas!

  Jei klientas negalės atsiskaityti kortele, ar jis dar sugrįš?

  Nespėliokite! Dabar komisinis mokestis nuo atsiskaitymo mokėjimo kortele sumos – 0,99 % + 0,01 € (įprastai: 1,49 % + 0,01 €) už kiekvieną atsiskaitymą, o išmanaus kortelių skaitytuvo kaina – 104 € + PVM.

  Sužinokite daugiau
 • Tik Swedbank klientams - narystė atviroje B2B pirkimų sistemoje DealLink su 30 % nuolaida

  Skelbkite pirkimų užklausas per DealLink, pasiekite 90 proc. rinkos tiekėjų ir ženkliai sumažinkite pirkimų kaštus bei sutaupykite laiko.

  Sužinokite daugiau
 • Naujiena!

  Valdykite įmonės sąskaitas nepalikdami darbo stalo

  Administruokite El. paslaugų sutartį interneto banke.

  • Valdykite darbuotojų prieigą prie interneto banko
  • Keiskite sąskaitų limitus
  • Peržiūrėkite galiojančią sutartį
  Sužinokite daugiau

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.