Paskolos ir lizingas

Tinkamumo finansavimui pasitikrinimas - išplėskite savo galimybes!

Swedbank laikosi tvaraus įmonių finansavimo principų ir atsakingai vertina kiekvieną finansavimo paraišką.

Atraskite vertinimo priemones, sužinokite svarbius kriterijus ir patikrinkite, ar Jūsų įmonė atitinka finansavimo reikalavimus!

Naujiena! Sąskaitų finansavimas – tai greitas būdas gauti apyvartinių lėšų. Sužinokite daugiau.

Pasirinkite Jums tinkamiausią paskolos sprendimą

Verslo kredito kortelė Kredito limitas banko sąskaitoje (overdraftas) Investicinė paskola Paskola naujoms įmonėms Paskola žemės ūkio finansavimui
Paskirtis Reprezentacinių išlaidų ir pirkinių finansavimas Apyvartinių išlaidų finansavimas Investicijų finansavimas su ilgesniu paskolos grąžinimo terminu Naujo verslo kūrimui reikalingų investicijų finansavimas Ūkio plėtrai skirtų investicijų finansavimas
Terminas 3 metai iki 1 metų iki 5 metų iki 2 metų

iki 5 metų

iki 10 metų žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo finansavimui

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Pasirinkite Jums tinkamiausią lizingo sprendimą

Automobilių lizingas ir veiklos nuoma Komercinio transporto lizingas Įrengimų ir spec. technikos lizingas
Turtas Lengvieji bei komercinės paskirties automobiliai iki 3.5t. Komercinės paskirties transporto priemonės virš 3.5t bei jų puspriekabės Gamybos, statybos, žemės ūkio, apdirbimo ar panašūs įrengimai bei spec. technika.
Terminas iki 5 metų iki 5 metų iki 5 metų

Pildyti paraišką

Plačiau

Pildyti paraišką

Plačiau

Pildyti paraišką

Plačiau

Lizingo paslaugas teikia „Swedbank lizingas“, UAB.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Naujos finansavimo galimybės mažoms bei vidutinėms įmonėms*

2016 m. birželio 1 d. Europos investicinis fondas (EIF) ir „Swedbank“, bei „Swedbank lizingas“ Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje pasirašė sutartis, kurių pagrindu EIF, remdamasis COSME programa, išdavė pastarųjų naudai garantijas, kurių dėka šios bendrovės iki 2019 m. birželio 1 d. ketina suteikti iki 165 milijonų eurų vertės finansavimą mažoms bei vidutinėms Lietuvos, Estijos ir Latvijos įmonėms.

*ES teisės aktuose numatytais atvejais skaičiuojami konsoliduoti įmonės ir su ja susijusių asmenų rodikliai.

Daugiau informacijos apie COSME programą

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.