E. taškai

Svarbi informacija apie e. taškų programą

Informuojame, jog pagal e. taškų kaupimo taisykles š. m. rugpjūčio 31 d. e. taškų programa baigė galioti ir e. taškų kaupimas nebevyksta.

Džiaugiamės, kad e. taškų programa daugeliui mūsų padėjo atrasti ir pamėgti patogius, saugius bei laiką taupančius kasdienių finansų įrankius. Šiuos įrankius nuolat tobuliname ir visada ieškome naujovių, kurios leistų Jums naudotis pačiais geriausiais ir patogiausiais e. sprendimais.

Džiaugiamės, kad per visą programos laikotarpį e. taškų programos dalyviai įsigijo beveik 900 tūkst. prizų, o įvairiems geros valios projektams paaukojo beveik 140 tūkst. Eur.

Jei e. taškai padėjo Jums atrasti e. mokėjimų ir išmanių banko sprendimų naudą, kviečiame ir toliau džiaugtis patogiais dalykais:

  • su pasirinktu „Swedbank“ paslaugų planu galite naudotis neribotais e. mokėjimais, naujos kartos bekontakte mokėjimo kortele ir kasdien reikalingomis banko paslaugomis už vieną fiksuotą mėnesio mokestį;
  • išmaniojoje „Swedbank“ programėlėje akimirksniu galite sužinoti sąskaitos likutį, pervesti pinigų be prisijungimo kodų ir naudotis kitais privalumais;
  • su naujos kartos nemokamu prisijungimo būdu „Smart-ID“, prie „Swedbank“ interneto banko ir išmaniosios programėlės prisijungsite be kodų kortelės ar PIN kodų generatoriaus.

Dėkojame, kad dalyvavote e. taškų programoje ir džiaugiamės, kad kartu tapome išmanesni! Tobulindami išmaniuosius įrankius stengsimės Jus kaskart maloniai nustebinti patogiomis naujovėmis.

Akcijos „Laimėk išmaniuosius prizus su e. taškais“ laimėtojai

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.