Visus savo mokesčius mokėkite vienoje vietoje

Kai mokesčius tvarkote išmaniai, kur kas daugiau laiko lieka sau. Išmėginkite paprastus ir patogius kasdienių sąskaitų tvarkymo būdus savo interneto banke.

E. sąskaitos

Interneto banke sąskaitos susitvarko pačios

E. sąskaitos – tai patogus, saugus ir sumanus būdas interneto banke tvarkyti įvairius mokesčius bei nuolatinius mokėjimus.

  • Tvarkinga: visos Jūsų sąskaitos už įvairias paslaugas (mobilųjį ryšį, internetą, šildymą ir pan.) vienoje vietoje – Jūsų interneto banke. E. sąskaitas Jums gali siųsti daugelis paslaugų teikėjų Lietuvoje.
  • Patogu: galima užsakyti e. sąskaitų automatinį apmokėjimą ir jos susitvarkys pačios. Savo e. sąskaitų būseną visuomet matysite interneto banke bei „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje.
  • Nemokama: jei naudojatės „Swedbank“ Paslaugų planu, per mėnesį neribotą skaičių e. sąskaitų apmokėsite be papildomo mokesčio.
Periodiniai mokėjimai

Rinkitės mokėjimus, kurių nereikia prisiminti

Periodiniai mokėjimai – vos keliais mygtukų spustelėjimais sukuriami automatiniai mokėjimai į Jūsų pasirinktą sąskaitą.

  • Taupote? Atsidėkite pinigų išmaniai – savo Taupomojo indėlio sąskaitą galite nuolat papildyti ta pačia suma. Užsakykite periodinį mokėjimą ir galėsite patys nustatyti kokią sumą, kada ir kokią sąskaitą pervesti, o mokėjimas įvyks automatiškai.
  • Tenka dažnai pervesti tokią pačią sumą? Periodinį mokėjimą galima užsakyti ne tik į savo, bet ir į kito asmens ar įmonės sąskaitą. Patogiai sumokėkite už buto nuomą, sporto klubą, vaikų būrelį ir kt.
  • Nemokama: jei naudojatės „Swedbank“ Paslaugų planu, per mėnesį neribotą skaičių periodinių mokėjimų atliksite be papildomo mokesčio.
Įmokos

Ir mokesčius sumokėkite, ir skaitiklius deklaruokite interneto banke

Ar žinojote, kad interneto banke galima ne tik sumokėti komunalinius mokesčius, bet ir deklaruoti skaitiklių rodmenis? Už elektrą, vandenį, dujas, kitas komunalines paslaugas galite sumokėti pasirinkę įmokas interneto banke.

  • Greita: pagal įmokos gavėjo pavadinimą interneto banke Jums bus automatiškai paruošta iš dalies užpildyta mokėjimo forma, kurioje tereikės įrašyti sumą.
  • Universalu: naudodami įmokas galėsite deklaruoti skaitiklių rodmenis, o visą mokėjimų istoriją matysite savo interneto banke. Be to, įmokomis taip pat galėsite sumokėti žemės mokestį, PSD įmokas ir kt.
  • Nemokama: jei naudojatės „Swedbank“ Paslaugų planu, neribotą skaičių įmokų per mėnesį atliksite be papildomo mokesčio.

Atkreipkite dėmesį, kad šie e. mokėjimų sprendimai interneto banke Jums papildomai nekainuos, jei naudojate „Swedbank“ Paslaugų planą. Jei nesate užsisakę Paslaugų plano, Jums galios standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai.

Jeigu kils klausimų apie mūsų siūlomas e. mokėjimų paslaugas ar norėsite pasitarti, paskambinkite mums tel. 1884 arba užsukite į artimiausią „Swedbank“ padalinį. Mielai Jums padėsite ir patarsime, kaip įvaldyti išmanios bankininkystės patogumus.