Informacija tėvams

Sutikimą savo vaikui dalyvauti Jaunimo programoje pateikite interneto banke

Jei Jūsų vaikui 14-17 metų, sutikimą dalyvauti „Swedbank“ jaunimo programoje galite pateikti ir prisijungę prie savo interneto banko!


Ką naudingo ir įdomaus gali nuveikti bei išmokti „Swedbank“ jaunimo programos dalyviai?

Pasirinkite savo vaiko amžių:

Ką gali Jaunimo programos dalyvis?

 • Jaunimo programos dalyviai gali naudotis jiems skirtu nemokamu Paslaugų planu „Patogu“.
 • Savo vaikui galėsite užsakyti mokėjimo kortelę „Maestro Youth“, kuriai yra nustatytos specialios nedidelių sumų operacijų ribos.
 • Šia kortele Jūsų vaikas gali limito ribose savarankiškai atsiskaityti prekybos vietose, bankomatuose išsiimti ir įnešti grynųjų pinigų į savo sąskaitą.
 • Jūsų vaikas taip pat gali turėti prisijungimą prie interneto banko ir matyti savo sąskaitos likutį ir išrašą.
 • Jūs turėsite galimybę interneto banke prisijungti prie vaiko sąskaitos ir matyti atžalos sąskaitos likutį ir išrašą.

VERTA ŽINOTI: Jaunimo programos mokėjimo kortelėms galioja speciali Saugumo programa.

Kodėl tai naudinga?

 • Nesvarbu kur būsite, su išmaniąja „Swedbank“ programėle pinigus savo vaikui pervesite akimirksniu. Daugiau apie programėlę skaitykite čia.
 • „Swedbank“ jaunimo programa ne tik padeda nuo mažens išmokti naudotis svarbiausiais banko įrankiais, bet ir ugdo asmeninių finansų valdymo bei taupymo įgūdžius, moko suvokti pinigų vertę.
 • Aktyvūs Jaunimo programos dalyviai naudodamiesi savo mokėjimo kortele kelia savo lojalumo rodiklį – pildo Bankometro skalę, o pasiekę aukščiausią rodiklį „užsidirba“ šaunių prizų. Daugiau apie šią lojalumo programą skaitykite čia.
 • Jaunimo programos dalyviai, kurie aktyviai naudojasi savo mokėjimo kortele, dalyvauja specialiai jiems sukurtame žaidime, kuriame kas mėnesį gali laimėti vieną iš 1000 prizų. Su žaidimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Kaip Jūsų vaikas gali tapti Jaunimo programos dalyviu?

 1. Užsukite į artimiausią banko padalinį.
 2. Turėkite savo asmens dokumentą – pasą arba ID kortelę, bei vaiko asmens dokumentą – pasą, tapatybės kortelę (jei turi), arba gimimo liudijimą ar gimimo liudijimo išrašą. Taip pat turėkite globėjo teises patvirtinantį dokumentą – pasą, kuriame yra įrašas apie vaikus, arba vaiko gimimo liudijimą ar gimimo liudijimo išrašą.
 3. Pasirašykite reikiamas sutartis ir Jūsų vaikas galės pradėti naudotis „Swedbank“ jaunimo programos privalumais.

Jei esate paskirtas vaiko nuo 7 iki 13 metų (imtinai) globėju, papildomos informacijos teiraukitės mūsų tel. 1884 arba parašykite mums e. paštu info@swedbank.lt.

Ką gali Jaunimo programos dalyvis?

 • Jaunimo programos dalyviai gali naudotis jiems skirtu nemokamu Paslaugų planu „Patogu“.
 • Su tėvų (ar rūpintojų) sutikimu vaikas gali užsisakyti mokėjimo kortelę. Sužinoti, kuri kortelė labiau atitinka Jūsų vaiko poreikius, galite čia.
 • Jaunuolis taip pat galės naudotis interneto banku, „Swedbank“ išmaniąja programėle ir „Smart-ID“ – naujos kartos prisijungimo būdu prie „Swedbank“ interneto banko bei išmaniosios programėlės „Smart-ID“.
 • VERTA ŽINOTI: Jaunimo programos mokėjimo kortelėms galioja speciali Saugumo programa.

Kodėl tai naudinga?

 • Nesvarbu kur būsite, su išmaniąja „Swedbank“ programėle pinigus savo vaikui pervesite akimirksniu. Daugiau apie programėlę skaitykite čia.
 • „Swedbank“ jaunimo programa ne tik padeda jaunuoliams įvaldyti svarbiausius banko įrankius, bet ir ugdo asmeninių finansų valdymo bei taupymo įgūdžius, moko suvokti pinigų vertę.
 • Jaunimo programos dalyviai aktyviai naudodamiesi banko įrankiais – mokėjimo kortele, išmaniąja programėle ir interneto banku – kelia savo lojalumo rodiklį, pildo Bankometro skalę, o pasiekę aukščiausią rodiklį „užsidirba“ šaunių prizų. Daugiau apie šią lojalumo programą skaitykite čia.
 • Jaunimo programos dalyviai, kurie aktyviai naudojasi mokėjimo kortele arba perveda pinigų interneto banke ar išmaniojoje programėlėje, taip pat dalyvauja specialiai jiems sukurtame žaidime. Jame kas mėnesį gali laimėti vieną iš 1000 prizų. Su žaidimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Kaip Jūsų vaikas gali tapti Jaunimo programos dalyviu?

Jums tereikės duoti sutikimą, visa kita Jūsų vaikas galės atlikti savarankiškai – tai jam ar jai bus vertinga patirtis ir galimybė pačiam susipažinti su banko veiklos procesais.

Sutikimą galite duoti dviem būdais:

 • sutikimą savo vaikui dalyvauti Jaunimo programoje pateikite interneto banke.
 • atvykę į bet kurį „Swedbank“ padalinį ir pasirašę sutikimo dokumentą, kurį užregistruos banko darbuotojas.

Jūsų atžalai tereikės ateiti į bet kurį „Swedbank“ padalinį su gimimo liudijimu ar gimimo liudijimo išrašu bei asmens dokumentu (pasu ar asmens tapatybės kortele) ir pasirašyti „Swedbank“ Jaunimo programos dalyvio sutartį.

Jei esate paskirtas vaiko nuo 14 iki 17 metų (imtinai) rūpintoju, papildomos informacijos teiraukitės mūsų tel. 1884 arba parašykite mums e. paštu info@swedbank.lt.

Naudinga:

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.