Privatus portfelis

Tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta norintiems aktyvų savo investicijų valdymą patikėti profesionaliems valdytojams.

Paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Sudaryti sutartį

Kodėl verta rinktis?

 • Jūsų investicijas tvarkys kompetentingi „Swedbank" investavimo specialistai.
 • Galite pasirinkti vieną iš penkių investavimo strategijų, atsižvelgę į investavimo rizikos tolerancijos lygį.
  Plačiau
 • Galite pasirinkti investavimo sumą – mokėti vienkartinę draudimo įmoką nuo 2 000 Eur arba periodinę nuo 30 Eur per mėnesį.
  Plačiau
 • Galite atsiimti dalį investicinės vertės, nenutraukę gyvybės draudimo sutarties.
  Plačiau
 • Patogu matyti detalią gyvybės draudimo sutarties informaciją ir keisti gyvybės draudimo sutarties sąlygas, nustatyta tvarka, „Swedbank" interneto banke.
  Plačiau
 • Naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata. Daugiau informacijos rasite čia.
 • Nurodyti naudos gavėją. Apdraustojo asmens mirties atveju naudos gavėjui per trumpą laiką bus išmokėta investicinė vertė, nes kaupiamas turtas nėra įtrauktas į bendrą paveldėjimo procesą.

Skaičiuoklė

Investavimo laikotarpis
metai (-ų)
Mėnesinė draudimo įmoka
Pasirinkite investavimo strategiją

Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2017-01-01 keičiasi Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatyme (toliau GPMĮ) numatyta apmokestinimo tvarka. Bendra iš gyventojo pajamų atimamų išlaidų, nurodytų GPMĮ 21 str. 1 d., suma negali viršyti 25 proc. visų per mokestinį laikotarpį gautų apmokestinamųjų pajamų, o visa atimamų išlaidų (t.y. gyvybės draudimo ir pensijų fondų įmokos) suma negali viršyti 2 000 eurų per mokestinį laikotarpį (GPMĮ 21 str. 3 d.).

Svarbu: Skaičiuoklėje netikrinama, ar Jūsų nurodyta metinių įmokų suma viršija 2 000 eur.

Daugiau apie GPM lengvatą galima rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto tinklalapyje www.vmi.lt.

  Teigiamas scenarijus 0% grąžos scenarijus Neigiamas scenarijus
Prognozuojama sukaupta suma (investicinė vertė)
laikotarpio pabaigoje
Sumokėta įmokų suma
Gyventojų pajamų mokesčio lengvata
Prognozuojamas vidutinis metinis investicijų pajamingumas (  strategija) % % %


Jus sudomino ši paslauga? Jūs galite sudaryti sutartį „Swedbank“ interneto banke čia ir dabar arba atvykę į Swedbank klientų aptarnavimo centrą.

Sudaryta prognozė yra tik pavyzdys, paskaičiuotas pagal nurodytas prielaidas ir negarantuoja, kad sutarties investicinė vertė sutaps su pavyzdyje pateiktais duomenimis.

Atkreipiame dėmesį, kad Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos investicinės vertės.

Ši prognozė parengta įvertinus standartinius Privataus portfelio mokesčius. Standartiniai mokesčiai yra nurodyti kainyne. Sutarties investicinė vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, priklausomai nuo faktinio investicijų pajamingumo ir Jūs galite atgauti mažiau nei investavote.

Išsamesnės informacijos teiraukitės artimiausiame „Swedbank“ padalinyje, skambinkite telefonu 1884 arba rašykite elektroniniu paštu: info@swedbank.lt.

Privataus portfelio sutartį galite sudaryti prisijungę prie savo interneto banko ir užpildę:

 1. Nesudėtingų finansinių priemonių investuotojo klausimyną;
 2. Poreikių nustatymo anketą;
 3. Prašymą sudaryti gyvybės draudimo sutartį.

Privatus portfelis – tai investicinis gyvybės draudimas, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Investicijų vertė gali kilti arba kristi ir jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų, kuo didesnė akcijų dalis, tuo rizika yra didesnė.

Pateikta informacija negali būti traktuojama kaip draudiko rekomendacija pasirinkti šią paslaugą, jūs esate atsakingi už savo pasirinkimą, todėl, prieš priimdami sprendimą sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija, kuri pateikta draudimo taisyklėse, investavimo krypčių aprašymuose, ir kita informacija, kurią galite rasti www.swedbank.lt.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.