Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt bus taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.
+370 
Mieli Klientai,

pastaruoju metu padažnėjo interneto sukčių bandymų išgauti banko klientų asmeninę informaciją (vartotojo ID, slaptažodžius, saugumo kortelių kodus ir kt.). Tam kad apsaugotumėte savo kompiuterį, raginame neatidaryti gautų įtartinų elektroninių laiškų, neaktyvuoti juose esančių nuorodų ir pasirūpinti nuolatiniu antivirusinių programų atnaujinimu. Jeigu savo slaptus kodus nurodėte pašaliniams asmenims, negaišdami bet kuriuo paros metu skambinkite bankui tel. 1884 arba
(8 5) 268 4444 ir juos blokuokite. Visus įtartino pobūdžio turinio pranešimus prašome persiųsti šiuo adresu phishing@swedbank.lt.

Daugiau patarimų, kaip saugiau naudotis banko el. paslaugomis rasite čia.

Pasiimkite interneto banką verslui su savimi!

Parsisiųskite išmaniojo telefono programėlę Android arba iPhone telefonams.

Atsisiųskite programėlę

Ypatingas Kasko draudimo pasiūlymas

Už transporto priemonių (kasko) draudimą mokėkite 20 proc. mažiau, užpildę paraišką interneto banke arba gavę pasiūlymą telefonu 1633 iki vasario 15 dienos.

Sužinokite daugiau

Kviečiame prisidėti prie kilnių projektų įgyvendinimo

Yra daugybė puikių sumanymų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos. „Swedbank“ interneto banką papildome „Erdve geriems darbams“, kurioje pristatome visuomeninius projektus, kurie, tikime, padarys gyvenimą Lietuvoje geresniu ir gražesniu.

Plačiau

 

Parašykite mums

Atsakydami į šioje formoje pateiktas užklausas galėsime suteikti tik
bendro pobūdžio informaciją apie banko paslaugas. Jei turite klausimų,
susijusių su Jūsų finansine informacija, parašykite žinutę interneto banke prisijungę.

Tema
Žinutės tekstas
Vardas
Pavardė
Telefonas
El. paštas:
Kaip pageidaujate gauti atsakymą
telefonu
el. paštu