Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4444). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Rudenį laukia daugiau išlaidų?

Kredito kortelė pravers, jei pritrūktų pinigų neatidėliotiniems pirkiniams.

Iki š. m. rugsėjo 30 d. užsisakiusiems Klasikinę kredito kortelę interneto banke:

 • nereikės mokėti kortelės išdavimo mokesčio kortelę siunčiant paštu;
 • 1 metus galios 50 proc. nuolaida kortelės aptarnavimo mokesčiui.
 • Bankas visada su Jumis

  „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje tikrinkite savo sąskaitos likutį ir perveskite smulkias sumas be prisijungimo kodų. O jei prireiks prisijungti, naudokite „Smart-ID”.

  Parsisiųskite ir pradėkite naudotis
 • Mažiau laiko sąskaitoms!

  Kiekvieną mėnesį tenka atlikti tuos pačius mokėjimus už internetą, mobilųjį ryšį ar skaitmeninę televiziją? Nuolatiniams mokėjimams už paslaugas užsisakykite „Swedbank“ e. sąskaitas ir automatinį jų apmokėjimą.

  Užsisakyti
 • Tegul kaupiamos lėšos auga kartu su Jūsų vaiku

  Pradėkite kaupti savo vaiko ateičiai dabar ir gaukite 20 Eur nuolaidą!

  Sužinokite daugiau

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.