Naujiena!

Asmeninei kelionei – asmeninis draudimas

Dabar galite ne tik planuoti savo keliones, bet ir patys rinktis joms tinkamiausią draudimą:

 • pagal savo kelionės trukmę ir kryptį patys pasirinkite, ką ir kokia suma apdrausti: asmeninius daiktus, kelionės sutrikimus ir kita;
 • paprastai apdrausite bendrakeleivius ar net atskirai keliaujančius artimuosius;
 • draudimo sutartį sudarysite tiesiog interneto banke.
 • Sužinokite apie kiekvieną pinigų įplauką į Jūsų sąskaitą

  Užsisakykite SMS žinutes apie pinigų įplaukas į Jūsų sąskaitą. Paslaugos palaikymo mokestis netaikomas, standartinė SMS kaina - 0,13 Eur.

  Užsakyti
 • Neriboti e. mokėjimai eurais visą mėnesį!

  Mokestis – tik vienas, o pinigų pervedimai eurais Lietuvoje ir Europos ekonominės erdvės šalyse bei įmokų apmokėjimai – neriboti visą mėnesį! Užsisakykite norimą „Swedbank“ Paslaugų planą jau dabar, naudokitės visais jo privalumais ir nemokėkite kasdienio minimalaus mokesčio už kiekvieną turimą banko sąskaitą.

  Daugiau apie Paslaugų planus ir jų kainas sužinokite čia
 • Išsilaisvinkite iš sąskaitų tvarkymo!

  Kiekvieną mėnesį tenka atlikti tuos pačius mokėjimus už internetą, mobilųjį ryšį ar skaitmeninę televiziją? Negaiškite laiko, juk Jūsų sąskaitos gali susitvarkyti pačios! Nuolatiniams mokėjimams už paslaugas užsisakykite „Swedbank“ e. sąskaitas ir automatinį jų apmokėjimą.

  Daugiau apie e.sąskaitas ir jų kainas sužinokite čia

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.