Dėmesio! Nuo 2018-07-01 mobiliuoju parašu galėsite naudotis tik pasikeitę savo SIM kortelę. Dėl daugiau informacijos kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių. Prisijungimui taip pat galite naudoti nemokamą ir patogų būdą „Smart-ID“ – parsisiųskite ir išmėginkite dabar.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4444). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Planuojate atostogas? Susiplanuokite ir jų draudimą!

Įsigykite Jūsų atostogoms labiausiai tinkantį draudimą internetu!

Visus savo mokesčius mokėkite vienoje vietoje

Interneto banke paprastai ir patogiai sumokėsite už komunalines paslaugas, deklaruosite skaitiklius, susimokėsite už internetą, sporto klubą ar vaikų būrelius. Su Paslaugų planu sąskaitas apmokėsite be papildomo mokesčio!

Sužinokite daugiau

Specialios sąlygos vartojimo paskolai, skirtai apsipirkti „Samsung“ parduotuvėse!

  • Išsirinkite telefoną „Samsung Galaxy“.
  • Vartojimo paskolos paraišką pateikite „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje arba interneto banke.
  • Gaukite vartojimo paskolą su nuolaida.

Sužinokite daugiau

Interneto bankas – dabar ir dideliems, ir mažiausiems ekranams

Atnaujinome interneto banką! Pokyčių – vos keletas, tačiau galimybių – gausybė. Nuo šiol mūsų interneto banku galėsite naudotis Jums patogiausio dydžio ekrane.

Pasižiūrėkite, kas pasikeitė

Naujienos