Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmanųjį telefoną ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884 (skambinant iš užsienio – tel. +370 5 268 4444). Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Ypatingos nuolaidos!

Apdrauskite savo namus, automobilį, kelionę

Tik š. m. lapkričio 21–23 dienomis draudimui taikome ypatingas nuolaidas!

 • Gyventojų turto draudimas – 20 % nuolaida draudimo įmokai pirmiems draudimo metams.
 • Kelionių draudimas – 20 % nuolaida draudimo įmokai.
 • Kasko draudimas – 10 % nuolaida draudimo įmokai pirmiems draudimo metams.

Iki akcijos pabaigos liko:

 • Visus savo mokesčius mokėkite vienoje vietoje

  Interneto banke paprastai ir patogiai sumokėsite už komunalines paslaugas, deklaruosite skaitiklius, susimokėsite už internetą, sporto klubą ar vaikų būrelius. Su Paslaugų planu sąskaitas apmokėsite be papildomo mokesčio!

  Sužinokite, kaip tai veikia
 • Naujiena

  Bekontakčiai atsiskaitymai – jau iki 25 Eur be PIN kodo!

  Bekontaktė mokėjimo kortelė – tai dar greitesnis būdas atsiskaityti už pirkinius. Kiekvienu atsiskaitymu sutaupykite keletą sekundžių savo brangaus, svarbaus, linksmo, ramaus, nepakartojamo ir neįkainojamo laiko.

  Sužinokite daugiau
 • Ar pasiruošėte Juodojo Penktadienio išpardavimams?

  Lapkričio 24-ąją – Juodasis Penktadienis! Nepamirškite kredito kortelės – ji gali būti naudinga.

  Sužinokite daugiau

Naujienos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.